Ідеї → Пропозиція прихильникам Нашої України,УНП,НРУ,КУН та іншим націоналістам підтримати на виборах єдиного кандидата від націоналістів Олега Тягнибока.

Середа, 22:50, 07.10.09
Віктор Іванов
Ідею підтримують: 5
Пропозиція полягає в об"єднанні націоналістів з різних партій заради перемоги на виборах кандидата-націоналіста О.Тягнибока. Адже ми всі чудово розуміємо,що ні В.Ющенко,ні Ю.Костенко,ні Б.Тарасюк та інші. не наберуть навіть 3% а тому я пропоную підтримати О.Тягнибока чий рейтинг стрімко зростає та забезпечити йому вихід до 2 туру а там вже він 100% переможе. А якщо кожен проголосує за свого кандидата то у підсумку жоден кандидат-націоналіст не пройде до 2 туру а отже програє а натомість переможе кандидат від проросійських сил чого не можна допустити. Час об"єднати свої зусилля заради спільної мети:Сильна заможна та Незалежна Україна!!!

Коментарі

Розмріявся ;-)
Невідомий користувач 01:41
+1
Розмріявся (via О. Батькович). Конґрес вже сформував свою позицію щодо кандидатів у президенти. І численні образи з метою переманити електорат на свою сторону пробачити не можливо. Ющенко мене влаштовує. Він, по-перше, забезпечив свободу слова. Заклики зрадити останню людину, віддану Майдану, відбирає у вас шляхетності. У свою чергу, пропоную не розпорошувати сили та одноголосно поставити на Ющенка. Слава Україні!
Павло Славинський 13:12
Максиме, до вас те саме, що й до Віктора, див. нижче.
І via означає "через, за посредництвом, за допомогою", а не "автор, як сказав".
Люди, то все звісно файно, але Тягнибок реально набере відсотків 3-4, і то у кращому випадку.
Олександр Дьяков. Я ліберастів не питав а питав усіх тих,хто підтримує націоналістичні партії! А Тягнибок набере не менше 7% тож не треба брехати та занижувати штучно рейтинг Тягнибока. Це Ющенко не набере більше 2%. КУН-зрадники якщо будуть голосувати за Ющенка. Ющенко-бандит,який пограбував українців за допомогою НБУ та Стельмаха,які грали на курсі валют тим самим обкрадаючи народ.
Віктор ВиБорець 13:06
"А Тягнибок набере не менше 7%" - при всій повазі (без іронії!) до Тягнибока - ну не набере він 7%, в нього інше тут завдання.
Невідомий користувач 13:53
От бачите, знову посипалися образи. Не треба ревізувати вибір членів КУН. Це право кожного, обирати того кандидата, котрий відповідає нашим інтересам.

Тягнибока, чесно кажучи, я не хотів би пускати до правління країною. Наворотить діл у зовнішній політиці, що не раді будемо, що незалежні.
Мда... якщо Ви, панове "націоналісти" і далі будете бачити в іншому українці тільки "лібераста", і пофіг що він каже - ми далеко зайдемо...
В мене зустрічна пропозиція: О. Тягнибоку зняти свою кандидатуру і публячно (!) звернутися до вищеперечислених партій підтримати В. Ющенка, як єдиного кандидата.
Денис Лісовий 21:03
Люди,Ющенку вже ніфіга не світить!!!Його час минув.
А я пропоную, щоб всі кандидати від націоналістів зібралися і нормально домовилися, кого висувати. Ваша пропозиція неконструктивна, бо одразу відкидає переговори.
ANGEL . 13:21
-4
А я пропоную всім кандидатам від націоналістів підтримати Наталію Вітренко як єдиного кандидата від націоналістичних сил! Це буде правильно, панове!
Щоб боротися за президентство, потрібно мати ресурси: влада центральна+гроші+влада на місцях. Необхідний ресурс для виграшу на виборах мають лише три кандидати: Янукович, Тимошенко і Ющенко. Хто їм конкурент?
Яценюк: гроші
Литвин: гроші+часткова влада на місцях
Тягнибок: нічого
Віктор Іванов 19:37
Як це Тягнибок нічого ? А 50 депутатів від ВО Свобода у Тернопільській облраді,а те що Тягнибок має 10 депутатів у Львівській облраді ? Це по-вашому нічого ? А підтримка народу,яка кожен день зростає ? У Харкові вже підтримують Тягнибока 4% мешканців,за проведеним соц.опитуванням у Харкові,де всього було опитано 570 людей. Це вам ні про шо не говорить ?
Націоналісти, попри все, по чуть, але впевнено здобувають свої позиції. Але, нап жаль, на цих виборах від "націоналістів" кандидат не переможе...(
а чому Ви в націоналісти записали ліберальну Нашу Україну???
Денис Лісовий 21:04
Це точно,Дьякова назвали ліберелом і сказали щоб не втручався,а НАША Україні вже раптом націоналістами стали)))Люди я бачу розбираються))
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.