Ідеї → Вибори Президента - це не цирк і не клоунада

П'ятниця, 23:15, 06/11
Сергій Ужва
Ідею підтримують: 19
Враховуючи той факт, що ЦВК зареєструвала кандидатом в Президенти України людину з прізвищем Противсіх згадав, що десь років 10 тому один мешканець Запоріжжя , що мав не дуже гарне прізвище змінив на Запорожець й виграв місцеві мажоритарні вибори. І при всій суперечності виборів вважаю, що недопустимо ще й в такий цирк перетворювати цей процес. Думаю, що в законодавстів про вибори необхідна норма, що забороняє участь в якості кандидатів людей, що змінили своє прізвище менше ніж за 12 місяців до дня виборів , та замінив на назви, скорочення, відомих людей,тощо. Бо ми кажемо про культуру та свідомість виборців, а перетворюємо все на фарс.

Коментарі

Підтримую беззаперечно!
Сергій Ужва 14:28
Дякую
Підтримую! до речі, вчора я якраз теж написав про необхідність цієї заборони в коментарі до іншої статті http://politiko.com.ua/blogpost10332
Сергій Ужва 14:30
Дякую за підтримку. Вчора на здається на Інтері про це сказав Фісенко. Сподіваюсь, що його почули
Тоді треба заборонити усім кандидатам змінювати прізвище, нехай ідуть на вибори під справжніми (Капітельман, Адельгейм, Дубініна, Гольдбах, Абрам Кац та інші)
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.