Ідеї → Судді обираються народром!

Субота, 01:01, 07.11.09
Віталій Тельпов
Ідею підтримують: 6
Я вважаю що судів потрібно обирати всенародно на термін 4 роки. І тоді вони би переживати трохи за людей, а не за свій гаманець.

Коментарі

Я проти! За якими критеріями ми, юридично неграмотні, будемо обирати суддів?
Віталій Тельпов 01:27
Освіта це перше, стаж роботи у юридичних структурах.
Медвед Путинский 18:15
Сашко Можливо ти себе вважаєш юридично неграмотним або хочеш ввести в оману людей?. По-перше треба змінити всіх суддів бо вони працюють у гнилій корумпованій системі і тут навіть чесній та спраедливій людині дуже просто забруднитись. Люди мають обирати районних та обласних суддів, а верховних суддів має обирати юридична колегія, яка має складатися 50/50 з державних захисників та обвинувачувачів.
Олександр Зозуля 01:24
Пропонуєте змінити СУДДІВ, бо вони працюють в гнилій СИСТЕМІ...абсолютно не логічно і не співставно! Якщо система гнила то скільки б ви суддів не міняли, толку не буде, бо системи їх портитиме! Треба змінити систему! Поставити суддів в такі умови, коли навіть маючи корупційні нахили, вони не зможуть їм піддатися, бо якщо піддадуться то відразу вилетять. Мало хто здатний до суворої самодисципліни. І якщо немає системних обмежень, люди розслабляються і схиляються до незаконних дій. І навпаки - навіть людину, схильну до злочину, можна примусити приносити користь суспільству, якщо поставити її в такі умови.
Згода!
Проти. Ті хто вирішують людські долі мають обиратися професіоналами і самі теж бути професіоналами.
Медвед Путинский 18:18
Корумповані проффесіонали не судять, а працюють на того хто має більше грошей або займає вищу посаду.
А як Ви собі це практично уявляєте?
"народром" - це щось тіпа "аеродрому" чи "іподрому"??? ))))))
Невідомий користувач 22:54
+2
Ага, депутати теж переживають :) Вони будуть переживати лише під дулом кулемета.
Медвед Путинский 18:26
Депутатів, суддів та держслужбоців захищає закон написаний ними для себе. У нас є конституційні права які ми не можемо використати бо нам не дають можливості ними користуватись. Нам потрібно змінити владу або шляхом виборів, або шляхом насильницького усунення від влади - тобто громадська непокора, збройне повстання, репволюція тощо.
Що зімнеться? Їх призначають по каденції потім довічно. Ви будете їх вибирати, що далі? Владу також Обираєте Ви! Мабуть в першу чергу, країні потрібна прецедентна система права!
в суддів бабло зараз крутиться більш ніж в нардепів. ви собі уявляєте виборчу кампанію, де кожен суддя створює штаб, платить бабки штабістам, рекламістам, членам виборчої комісії і так далі...
що він зробить після обрання? - правильно! - буде відбивати потрачені гроші....
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.