Ідеї → Обирати того, хто зможе запропонувати реальний механізм економічно-стабільного розвитку країни

Вівторок, 17:00, 10/11
Сергій Ужва
Ідею підтримують: 12
Досить легко, на мій погляд, можна зрозуміти які кандидати будуть лідерами в перегонах. Досить довгий час вже міркую над тим, якими пріоритетними питаннями повинен перейматися кандидат не лише в Президенти, але й в будь-яку Раду . А потім замислився над тими питаннями, що є найбільш важливими для більшості українців . І дійшов специфічного висновку. На жаль більшість ( я підкреслюю саме Більшість , тобто десь відсотків 80-85) виборців не буде обирати собі Президента чи депутата, що основними питаннями поставить питання духовності, культури, любові до мови чи країни, знань, гармонії й таке інше. Чому? Бо все це вторинні потреби, згідно Маслоу. А наше суспільство в більшості ще знаходиться знизу тої піраміди. Й головними питаннями для більшості українців є питання органічних потреб та захисту ( всі переймаються стабільною роботою, щоб було чим нагодувати дітей, щоб якось захистити себе та родину від потрясінь та невдач). А тому й обиратимуть саме тих , хто здатен відповісти на ці питання. Мабуть всьому свій час. І можливо ( а точніше так і буде) років через 10 – 15 більшість українців замисляться на питаннями, що відносяться до верхньої частини піраміди, й обиратимуть за іншими критеріями. І якщо прив`язувати ці питання до нашого сьогодення, то пропоную обирати того, хто запропонує найбільш реальний механізм економічно-стабільного зростання країни в цілому, та кожного її жителя. Бо без цього ми не зможемо зрушити далі.

Коментарі

Невідомий користувач 17:04
+2
І як відрізнити реальність іншого від реальності другого? А коли почнете аналізувати і порівнювати програми, то й не помітите, як вибори залишаться далеко позаду...
Сергій Ужва 17:16
ну для тог, щоб відрізнити є декілька критеріїв : мехнанізми реалізації, часовий термін, фінансове підгрунтя, кадрове забезпечення. І це вже конкретика, ане гасла типу "...країні потрібні.."
Михайло Ткач 20:12
якщо у вигляді бізнес проекту (за системою СМАРТ), то я за!
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.