Ідеї → Пересадити всіх високопосадовців на "Таврії"

Середа, 14:28, 22.04.09
Дмитро Чорний
Ідею підтримують: 15
Всі вони кричать "Підтримаємо вітчизняного виробника!!!".
То нехай, показують це на своєму прикладі.

Коментарі

Я проти. Для кожної дії є інструмент, і якщо об'єктивно "Мерседес" кращий за "Таврію", то хай їздять на "Мерседесах". Не можна підтримувати неконкурентноздатне виробництво за рахунок всієї країни - хай або закриваються, або підвищують якість продукції.
Дмитро Чорний 15:18
Якщо високопосадовці почнуть їздити на "Тавріях", то і якість автомобілів автоматично зросте. Адже вони звикли до комфорту і звернуть увагу на те, щоб покращити його.
Павло Славинський 15:23
Не зросте, просто Таврії для посадовців робитимуть на заводі Мерседесу, а на АвтоЗАЗі просто домонтовиватимуть дзеркала і ставитимуть штамп "зібрано на АвтоЗАЗ"...
Дмитро Чорний 17:26
Можливо так і буде, це ж на краще.Дивись може і для народу почнуть там робити.
таврії зняли з виробництва, але те, що їздити вони повинні на вітчизняних авто - факт. А ще краще - не тримати гіганських автопарків, а їздити громадським транспортом, або замовляти таксі. Чомусь польський міністр оборони Онишкевич міг на роботу їздити ровером.
Про громадський транспорт - так і треба. Посадовець приймаючи рішеня буде думати, як з ним "поговорять" звичайні люди, їдучі з ним в метро.
Ви займаєтель не тим чим треба. Посадовець має їздити на респектабельних авто, а не позорить Україну таврією. І мені всеодно, що на це йдуть кошти зі сплачених мною податків!
Артур Співак 15:33
Посадовиць витрачає наші кошти і він має їх економіти а ше і звітуватись за кожну копійку
Таврія "Премєра" кожаний салон, підігрів сидінь, клімат контроль бортовий комютер, телевізор, інтернет - скромно но зі смаком ))
На святе замахнувся!!!!!!!!!! ;о)
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.