Ідеї → Антифашизм

Середа, 21:51, 15.04.09
Невідомий користувач
Ідею підтримують: 23
Нужно проводит лекции по межэтнической этике общения, чтоб избежать распостранение неофашизма

Коментарі

Знання засвоюються тільки з практикою, жодні лекції тут не допомагають. В СРСР всі слухали лекції з наукового атеїзму - і що? Ні, треба активніше влаштовувати учнівські/студентські обміни як всередині країни, так і за її межі. Людина, що провела два тижні в індійській (чи албанській, чи південноафриканській) родині, значно малоймовірніше буде вірити в расистські казки, ніж та, що два роки слухала лекції по "етиці спілкування".
Я живу в Сімферополі. Часто стикаюся з ситуаціями, коли тих, хто розмовляє українською мовою і виказує патріотизм називають "бендеровцамі" і "фашистамі". Подібне сприйняття укрвїнського патріотизму та націоналізму характерне для східних та південних регіонів Укрваїни. І це не випадковість. Агресивне ставлення до всього українського та ненависть до українців не виникла сама собою. Ці ворожі настрої нав`язуються і "підігріваються" окремими проросійськими силами. Робиться це навмисне і цілеспрямовано, з метою поглиблення розколу українського суспільства, нагнітання агресії, дистабілізації ситуації. В цьому ракурсі поняття "Антифашизм" постає в доволі викривленому вигляді, і такий "антифашиський рух" (зокрема "АНТІФА) є небезпечним і ворожим для українського суспільства. Я не розумію, чому відверто антидержавна, антиукраїнська, антиконституційна і сепаратистська діяльність окремих політичних сил і громадських об`єднань не цікавить державні силові структури, СБУ, прокуратуру. Чому це набуло такого поширення і чому нічого не робиться для взяття ситуації під контроль? Адже часто ті, хто називає себе антифашистами, являють собою саме фашистські утворення, і діють методом кровавого терору.
Орест, я лично с Донбасса (Мариуполь) и поверь мне у нас впоолне нормально относяться к украиноязычним приезжим людям, хотя придурков тоже хватает, НО не в подавляющем числе, собственно я просто ЖУТКО благодарен создателям этого крайне полезного ресурса, который, я верю, поможет найти общий язык между патриотическими силами Запада и Востока нашей Родины!
в Страстную пятницу, во время драки между фашистами и антифашистами, на Александровском проспекте в Одессе был убит активист националистической молодежной организации «Слава и Честь» («СиЧ») Максим Чайка, парню был 21 год!
Лекции не помогут! Как Вы думаете что больше повлияет на подростка - выступ дяди милиционера или общение с однолетками в компании? Нужен дрогой подход к делу! Но пока что хотя бы лекции провести не помешает!
Многие "антифашисты" на самом деле фашисты. То есть они борются с одним национализмом насаждая другой. Смешно когда русский националист называет украинского фашистом, хотя разницы между ними нет. Как можно отличить антифашиста от фашиста? Фашист кричит: "Русскому языку гос статус!", антифашист ограничился бы протестами против насильной украинезации...
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.