Ідеї → Відмова від 12-річки

П'ятниця, 10:46, 20.11.09
Урін Олександр
Ідею підтримують: 14
Пропоную негайно відмовитись від 12-річного навчання в школах, вже на початку 2010 року необхідно не розробляти штучно нові програми на 10-12 класи загальноосвітньої школи, а вдосконалити їх для 10-11 класів! Це не тільки зніме проблему відсутності випускників у 2012 році, що мало б сильно вдарити по вищим навчальним закладам, а і буде відповідати вітчизняним традиціям та здоровому глузду. Закінчувати школу в 18-19 років - безглуздо, коли заміж можна виходити з 17, одружуватись та в армію призиватись - з 18! Про це багато, хто говорить, але законодавчих змін так і не зроблено. В 2010 році до 10 класу підуть ті, хто має випускатись в 2013 році (якщо нічого не змінювати), тому саме зараз необхідне кардинальне реформування законодавчої бази та шкільних програм для старшої вікової групи (10-11 клпси, з відмовою від 12-го).

Коментарі

Підтримую ще раз (учора чи позавчора таку ідею тут вже висували, щоправда, з іншою аргументацією).
Пропоную без "негайно". Будь-яка зміна має бути продуманою.
Урін Олександр 12:11
Згоден з тим, що "без "негайно". Будь-яка зміна має бути продуманою",але ще до закінчення 2009-2010 навчального року!
Олеся Наумовська 12:32
З одного боку, згодна з твердженням Павла щодо того, що "будь-яка зміна має бути продуманою". З іншого - якраз 12-річка і є новацією, причому ще і непродуманою зміною. Тож залишається лише продумати, як швидше скасувати ці зміни.
Клевоая идея, богословская ее уже предложила.
Урін Олександр 21:11
У Богословской несколько иная мотивация и сроки реализации, зато подобное предлагают Яценюк и Гриценко.
Я вообще за десятилетку, а лучше 9 классов,а потом бурситет для получения специальности, а не всяких экономистов и менеджеров, их уже больше чем производственников
Урін Олександр 16:34
Десятилетка была тогда, когда в школу шли с 7 лет, а если с 6, то 11 лет получается. По другому сейчас внести коррективы невозможно, ибо с 6 лет все давно в школу пошли, 9 класс в этом году закончат, старшую школу за год не осилить, только за два.
Я, до речі теж за 9-ти річку виступаю. Далі хай в коледжи йдуть (якщо розумні) або ПТУ (якщо здібні до фіз.праці).
я за 11-ти летку.... потому что в последние два года школы, происходит какой-то скачок просто в понимании каких-то определенных вещей, расширение кругозора, в 10-11 классе, ученики чувствуют себя достаточно уверенно, в той среде, в которой они находились последние лет 10.... и в этот момент их начинает интересовать что-то большее, более расширенно какие-то вопросы, и они понимают, что в школе им становится тесно... им нужна новая среда.... только после этого их можно перенести в новую, более взрослую, более ответственную среду.... 12-летка - это глупо.... этот год - просто потеря времени, время, когда просто толкут воду в ступе и топчутся на месте....
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.