Ідеї → Українська мрія!

Субота, 19:58, 21.11.09
Олег Олійник
Ідею підтримують: 15
Національна ідея, це українська мрія - мати можливість реалізувати себе в Україні!
Українська мрія: Україна - сильна держава з якою рахуються інші країни і встановлюють безвізовий режим для громадян України.
Паспорт громадянина України, крім українців, що народились в України отримати неможливо! Громадяни України є бажаними гостями США, Канади та всіх країн Європи! Кожен громадянин України має на рахунку в банку 1 млн. гривень, а 1 гривня дорівнює 1 фунту стерлінгу та клаптик своєї землі для обробки чи будівництва будинку - 10 соток!. Вся інша земля і стратегічні підприємства є державною власністю. Фонд держмайна ліквідований, а державне майно заборонено до продажу чи приватизації! Нафтові і газові родовища а також інші копалини повернуті у власність держави! І так далі....

Коментарі

То не мрія. А деякі незначні вкраплення мрії.
Олег Олійник 02:16
Ну і хто вам не дає дописати?! Чи ви тільки критикуєте?!
"Національна ідея, це українська мрія - мати можливість реалізувати себе в Україні!"
Погоджуюся, уточнюючи, що вищенаведене - це ВОЛЯ.
Володимир Воля 23:39
Який Воля?
Олег Олійник 02:18
Згоден! ВОЛЯ - це головне! Як що є то мрія стає реальністю, як що немає, краще іхати з країни і не заважати!
Національну ідею в п'ять рядків не викладеш.
Але поки ще вона залишється мрією.
+100
Олег Олійник 02:19
Я для того і поставив вкінці ... щоб народ почав трохи думати і дописувати!
Хороші складові елементи національної мрії, але я проти тотальної державної власності. Прогрес забезпечує приватний інтерес, для якого держава повинна створити прозорі правила гри.
Олег Олійник 02:30
Приватного має бути в міру, або в межах розумного. Приватним має бути все те що обслуговує громадянина! Як що розібратись, то приватним може бути лише частина підприємств. Більшість громадян все одно працює на державних підприємствах. А та частина громадян України, що здатна (може), має бажання і ВОЛЮ створити приватне підприємство - буде його створювати і працювати! Хоча таких в Україні не більше ніж 30%! Я проти, щоб в Україні панували іноземні олігархи, які мають достатньо грошей щоб скупити всю Україну! Україна повинна мати відповідне законодавство, щоб цього не було! Не хай українські приватні підприємці -бізнесмени (міліонери) займаються експансією в інші країни - нехай скуповують російські чи американські компанії (цікаво чи їм це дадуть)! Чому ми дозволяємо розкрадати наше майно і ресурси?!
Держава має працювати на громадян, а громадяни мають працювати на себе і свої родини, але ПЛАТИТИ ПОДАТКИ! Чого зараз немає!
НЕ підтримою бо комунізмом пахне !
Олег Олійник 02:35
Комунізм це коли українців вивозять до Сибіру, а сюда завозять китайців і вони кажуть що вони громадяни радянського союзу! Весь світ живе майже так! Національні стратегічні компанії франції чи німеччини є державними і державних є більше половини крупних стратегічних підприємств! німець Ф. Ліст придумав економічний націоналізм, а його працею скористувались і французи і американці і японці, але ні хто не каже що в японії чи франції комунізм! Ви, шановний, жертва маніпуляцій свідомостю!
Игорь Голодницкий 20:55
Это не коммунизм, это идиотизм! А почему у каждого по миллиону, давайте по два? И в каждую семью по три индуса и четыре китайца рабов.
Олег Олійник 21:31
Громадян має бути менше! Населення може бути і 45 мільйонів, а громадян, що є патріотами країни, що визнають і дотримуються конституції, сплачують податки, спілкуються державною мовою, визнають справжню українську історію та традиціні національні цінності, ті що готові Україну захищати від ворогів зі зброєю в руках - їх не більше 10 мільйонів! А з мільйоном - це просто! Треба почати з того що дитина що народилась отримує на рахунок в державному банку - приблизно 100000 гривень, до 21 року їх знімати не можна, а за 21 рік ця сума може перетворитись на мільйон, ось який розрахунок!
Игорь Голодницкий 20:41
Банковские проценты особенно в гос.банках, обычно соответствуют размеру инфляции. Или на 1% больше. Следовательно за 21 год, без учёта кризисов, 100 000, как были ими так ими и останутся.

Ворогов никаких нет, и надеюсь такие "патриоты" как Вы не сможете их создать.
Підтримую!
Підтримую!
Простите, Вы больной?
Олег Олійник 21:21
Ні, а ви?
Пане Олійник, Ви мене пробачте, але це справді схоже на ідеотизм. Не можна ставити якісь дурні рамки. 1. цитую Національна ідея, це українська мрія - мати можливість реалізувати себе в Україні! Що це за загльно національна ідея? Та і зараз є така можливіть, але це не є національна ідея. Багато людей самореалізовуються і зараз. І чому тільки в Україні? А якщо я дослідник Антарктики? 2.Українська мрія: Україна - сильна держава... Це не мрія українська, це мета, а буде сиьна країна тоді й будуть рахуватись. До цього треба йти, а не мріяти.
3. Чому я не можу отримати громадянство якщо мої батьки були українцями але поїхали в Іспанію бо тут голодували? А якщо я одружився на громадянці України? Я думаю, що просто щоб стати громадянином України треба виконати ряд умов, які можемо обговорити окремо. Наприклад, вивчити мову, знати історію країни і т.д.
Все ішнше не хочу коментувати,бо там зовсім якась маячня.
Ви трохи не так все сприймаєте пане Дмитро Тарасов!
Головне це порядок і чіткі правила! Наступне - повна інвентаризація і повернення до нульового варіанту для того щоб умови у всіх були рівні! А решта ідей це на вибір, можливо все застосувати, а можливо після наведення ладу і встановлення чітких правил, а також покарання винних, все може налагодитись і багатьох речей не треба буде робити!
Щодо термінів, може і треба трохи підкоригувати, але суть залишається - ідея це як мрія має бути велика і неосяжна, делека, як зірка, але сяяти так щоб було зрозуміло куди йти!
Шановний Олеже, Ви утопіст. Або мрійник. І то і інше не перспективне для суспільства. Мало того, вони (мрії) навіть для Вас до кінця не зрозумілі. Треба ставити реальні досяжні цілі, тоді буде реальний результат. Інакше Ви й надалі будети стояти і замріяно дивитись на зорі, а руху вперед не буде.
Не згоден. Українська мрія, зі сторони, відсторонено - це мрія про "галушки-автомат", пузо і відкритий рот, коли ти тільки сидиш із великим пузом перед екраном, а галушки самі автоматично залітають тобі до рота. Тобто, нічого не робити і все мати. За таку мрію, як це описали Ви, пане Олег Олійник, ніхто в Україні ні сьогодні, ні завтра не захоче платити - найбільша мрія, щоб усе це звалилось із неба. Відмітте - я не роблю тут висновків, а лише констатую факт і наголошую на ньому.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.