Ідеї → Заселення Криму сім'ями мобілізованих військових із Західної України

П'ятниця, 17:52, 08.01.10
卐 Олександр ╬ Крук 卍
Ідею підтримують: 10
Свого часу імперський Кремль за рахунок українців кормив весь півострів й прокопав туди дніпровський канал. Задля втримки півострова під контролем заселював не українцями, а сім'ями морських офіцерів - москалів. Наслідки такої окупаційної колонізації ми, українці, відчуваємо й досі.
Надати гідну відповідь російським шовіністам! Заселювати щорічно по кілька сот сімей демобілізованих військових, вихідців із Західної України. Із забезпеченням компактного проживання, роботою, житлом, дітей - місцем в начальних закладах із забезпеченням ведення занять виключно на ДЕРЖАВНІЙ мові)

Коментарі

Кхм, и в Крыму начнут появляться памятники Бандере?:))
Хотя идея интересная.
卐 Олександр ╬ Крук 卍 22:43
Справа не в пам'ятниках Бандері, хоча, вони там будуть, згодом)))
Как подсказывают мне знакомые военные - такое уже давно пытаются делать монобороны, но туда никто не хочет ехать из демобилизированых и за бутылку коньяка получают квартиры поближе к родной земле.
Володимир Воля 21:36
Отож! До того ж, у нас зараз немає стільки демобілізованих військових, які булуи б військовими виключно часів незалежної України, щоб той процес був ефективним. До того ж, Якщо немає грошей на забезпечення військових та тих, кого мобілізували житлом в інших регіонах, загалом по Україні, то їх не знайдеться й для реалізації такої програми в Криму. Тому актору "цікавих ідей" порадив би спочатку послужити в армії, більш досконально ознайомитися з проблемами військових, а потім вже видавати ідеї.
卐 Олександр ╬ Крук 卍 22:41
Як заохотити сотню-другу військових реальними пропозиціями - великого ума не треба, аби матеріальна база дозволяла все це реалізувати. Те, що зара говорять всі посилаючись на відсутність коштів, - це є таке. Це одне. А як воно є в дійсності, куди ті гроші йдуть в реалі (?) - це друге.
卐 Олександр ╬ Крук 卍 22:42
Щодо служби в армії, - в мене був кращий варіант - вишкольні табори УНСО! І зброю я тримав частіше, ніж це роблять в армії))))
Володимир Воля 23:26
Не заперечую, що вишкільні табори можуть бути багато в чому кращими від теперішньої армії. Але вони далеко не дають реального відчуття реальної проблем реальної сучасної української армії. Те, що кошти, як віділяються, кудись часткого зникають, то справді є така цікава проблема. Але є більш глобальна проблема - відсутність у держави необхідних коштів взагалі (необхідних для нормального фінасуваня армії та її реформуваня, скорочення тощо). Цього у невеликих гуртках за інтересами не видно. І ще одне практичне зауваження: у нас багато хто тримає зброю щодня і цілодобово. Але як свідчить досвід, цього дуже й дуже замало, щоб бути гарним бійцем.
Якщо б довелося служити в армії, то було б реальне уявленя про стан армії. Тоді було б набагато простіше зрозуміти, що таке збори. А збори на практиці завжди були набагато грішим явищем, ніж навіть наша сучасна армія (за всіма параметрами).
卐 Олександр ╬ Крук 卍 23:39
Зброя + фізичний та тактичний вишкіл)
Володимир Воля 00:17
Ну то все дуже добре! Я радий. Але все те зовсім далеке від реальних проблем українських військових, звільнених з військової служби та запасу.
Олександр Равчев 01:47
Армия это не только оружие и люди. Армия это кухни, дома для офицеров, туалеты в конце концов. Армия это связь, это наука, это обучение, это воспитание.
卐 Олександр ╬ Крук 卍 15:30
Згідний! Зрештою я не про проблеми армії, хоча вони актуальні (!!!), я про сім'ї демобілізованих військових і про Крим. Про те, як схилити ситуацію в Криму в наш, український, бік)
Александр Вы просто больны!
Перестаньте насиловать свои мозги, мозги своих детей и мозги общественности!
卐 Олександр ╬ Крук 卍 22:37
Не читай), - піди й застрелься, мААААскалику))))))))))))))))
Тут не нужно никого заселять. Если там появится рабочие места в необходимом колличестве и прочие атрибуты нормальной жизни проблемма крымского сепаратизма умрет сама собой
Олександр Равчев 01:48
Не факт :))Татары заявят, о у нас теперь все совсем хорошо - давайте отделяться :)
Но Вы заципили правильную тему - кроме того что как туда переселить людей, как еще их там заставить жить - без работы и нормальной инфраструктры?
Володимир Воля 14:48
Военно-полевые сборы с семьями до конца жизни. Отслужили в армии, теперь в палатки до конца жизни.
Беда, когда недоученные дети начинают управлять или пытаться давать умные совты.
卐 Олександр ╬ Крук 卍 15:33
Криму не надається гідна увага. Не розуміють, чи то не хочуть розуміти, ситуації що там склалась. Я пропоную обирати гідних людей й надаючи їм там гідні умови розбавляти сепаратизм, робити йому гідне протиставлення.
Володимир Воля 16:02
Слухайте! Ви - патріот, знаєте, як з себе постяоти, пройшли вишкіл у таборах, молодий, здоровий, то їдьте до Криму жити! Загітуйте товаришів, друзів. І будете розбавляти там сепаратизм. Якщо не Ви, то хто тоді?
卐 Олександр ╬ Крук 卍 17:45
Я б залюбки), - нехай держава надасть мені земельну ділянку під будівництво, безвідсотковий кредит на будівництво, влаштуйте на роботу з платньою мін 3-4 тис, хоча б мене, ще такі ж умови для кількох десятків сімей, щоб ми разом тримались), вели громадську діяльність).

Сепаратизм - хвороба держави, то нехай держава і підшаманить для нас. А на голому ентузіазмі, - хіба що на майдан концерт послухати)))))
Щодо проблем армії, - вони є, нажаль. Тема цікава, актуальна. Невистачає фінансування, точніше воно не доходить((((((((((((((
-3
Hello,
My name is benita john i saw your profile today and became interested in you,
i will also like to know you the more,and i want you to send an email to my
email address so i can give you my picture for you to know whom i am.Here is my
email address I believe we can move from here I am waiting.
Remember the distance or color does not matter but love matters alto in life
Yours Lovely One
benita plaese send it to box ( [email protected] )
卐 Олександр ╬ Крук 卍 17:49
А патріоти України українською пишуть?)
Бачу, тема має своїх гідних послідовників: http://politiko.com.ua/idea742
возможно ли организовать подгруппу по типу казацких формирований школьного возраста и не только а так же кому эти формирования присягнут ,сейчас они присягают мэру но завтра этот мэр предаст нац интересы и что тогда ? а ведь это 100 казаков школьного возраста только в одной школе,умение ездить на лошади приветствуется но в современных реалиях этот вид боя неприемлем ,тут вопрос в другом кому они лояльны в конфликте будут местной власти или центральной власти через какой промежуток времени они могут быть вооружены и каким видом оружия не шашками надеюсь а минимум автоматами и существует ли план вооружения населения для борьбы с пред полагаемым противником и какой промежуток времени на вооружении должен быть пока предположим противник остановлен пограничниками и армией ? ну примерно хоть по времени сколько это может занять? я имею ввиду расстояние от складов с оружием реальное и на перевозку его автотранспортом до городов ,просчитывал ли кто то это и есть ли план таковой в случае конфликтных ситуаций на будушее я считаю с населением противнику будет тяжелее воевать чем с армией это показал опыт боёв ираке и не только и надо обратить на это внимание также армия в ираке была быстро уничтожена а от боевые действия с населением нанесли американским и не только силам потери не сопоставимо большие и тут уже не бронежилет ни броня танка не в состоянии спасти солдата потому что пуля или мина или фугас могут быть выпушены или заложены где угодно ,а как вы считаете россия попытается оккупировать донбасский регион ?
юрий, 16:14 03.07.2010
Как считаете может ли россия ввести оккупационные войска на территорию донбасского региона?какие проваохранительные органы будут задействованы в отражении агрессии и выполнят ли они свой долг?как это было при попытке агрессии в грузии,я уверен что командование в полном составе будет дезинформировать руководство страны и общественность и сдаст не только технику противнику но и оденет форму оккупантов предложи они им должности, считаю частично боевой дух в командовании на донбасском направлении потерян нет уверенности в завтрашнем дне и надо что то делать а то тузла покажется цветочками граница у нас фиктивная, смешно сказать перекопали они ров подумаеш два бревна и ров переезжаеш и заметаеш следы вот и всё ,тут надо как на львовских постах сделать вот там неплохо сделали процент что нелегалов что мигрантов намного меньше а тут идут все кому не лень один погронец на километр,тут не ров надо а видео посты и чтоб с ночным видением !
юрий, 15:50 03.07.2010
Я украинец и хотел бы обратить ваше внимание на донецкий регион я из донецкой области и вижу только по телевизору и в интернете небольшие митинги и на этом фоне считаю не эфиктивную работу руководства в донецкой области ,приглядитесь по лутше в сёлах как говорили на украинском так и говорят это в городах на суржике но это не вина людей это время только может изменить это ,считаю, молодёж непоколебимо в месте с украинским народом и украинскими интересами ,но многие родители этих молодых людей сдерживают а иногда и дезинформируют об истории приводя ложные исторические факты из ссср прошлого,считаю срочно пересмотреть и обратить внимание на издания истории в 8 -9 классах и взять их под контроль достоверности и гласности ,министра образования предавшего историю своей страны считать предателем нац интересов и продолжать контролировать его деятельность молодёж это будушее страны незабывайте пожалуста об этом,слава украине,героям слава
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.