Ідеї → Заселення Криму членами УНА-УНСО та інших націоналістичних організацій

Субота, 16:00, 09.01.10
Володимир Воля
Ідею підтримують: 13
Туту пропонували військових запансиків та пенсіонерів переселяти в Крим. Переселення пенсіонерів з їхніми дружинами ефекту не дасть, бо все рівно їхні діти поїдуть вчитися по великих містах і не повернуться.
Думаю, що доцільно згадати досвід СРСР, коли за комсомольстким закликом актвина й патріотична молодь (а не пенсіонери) їхала на освоєння степів Казахстану, на будівництво великих підприємств за Уралом.
Зажаючи на те, що у Криму (на думку представників націоналістичних організацій) низький рівень українського патріотизму, то нацоналістична мололь повинна туди переселитися зі своїми дружиами, щоб жити там і виправляти там демографічну та ідеологічну ситуацію.

Коментарі

Підтримую ваше продовження моєї ідеї), та по великому рахунку, переселяти можна кого завгодно, але з ознаками патріотичності, володіння державною мовою і бажанням вести громадську (політичну) діяльність.

Ось початок теми: http://politiko.com.ua/idea739
а татар виселяти, чи що ви запропонуєте робити з ними?
卐 Олександр ╬ Крук 卍 13:58
а чому одразу виселяти?) Місця всім вистачить, нехай живуть і працюють на благо України)
Михайло Ткач 16:43
на мою думку, не варто нікого нікуди переселяти. Просто продумати проукраїнську політику у Криму. Щоб самі кримчани хотіли спілкуватися українською і хотіли представлятися як УКРАЇНЦІ
Петро Дорошенко 01:37
Давайте думати й робити так, щоб СПОЧАТКУ (й насамперед!) етнічні українці схотіли спілкуватися українською й хотіли представлятися як УКРАЇНЦІ!
Я думаю, справа не в тому, ким заселяти Крим, а в тому, чи подобатиметься його населенню країна, в складі якої він як АР знаходиться. Якщо держава піклуватиметься про своїх громадян як належить, то там і китайською заговорять, тому що будуть пишатися країною, в якій живуть.
геніальна ідея! підтримую!
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.