Ідеї → Створення нової політичної системи

Понеділок, 01:50, 11.01.10
Сергій Волков
Ідею підтримують: 2
Створення партії нового типу в основу якої закладено делегування в партію людей партійців від громад. Основним механізмом є зворотний звязок між громадою і партією через вплив на партійця-представника від громади і, в свою чергу, зворотний звязок між партією та владою(депутатами від партії)
Дентальніше див. відео http://pgo-pp-ua.rutube.ru/ в інтернеті відеовиступ – Борщ, Сметана, звернення.
та сайт: www.pgo.pp.ua

Коментарі

Заплутано. Який інтерес для вже людей-партійців вступати в таку партію?
Сергій Волков 23:22
Справа в тому, що Ви заплуталися з мого анонса. А там є ще ссилка на відео. Аня а ви як відноситесь до борщу з сметаною? Подивіться, прикольно. Особливо "сметана".
Ви не так зрозуміли. Якщо справді цікаво то прогляньте відео та сайт. Я все ж три роки розробляв і тому в двух словах Вам не поясню. А тоді вже задавайте питання.
Давайте позмагаємось: чія програма партії краща?
Сергій Волков 23:10
Чого змагатися Ваша програма краще. Вона простіше, а в простоті красота.
Я ставлю Вам +
электрик ... 23:18
А ось я до вашої так і не зміг дістатися.
Сергій Волков 00:03
Давайте адресу - вишлю, можу маршруткою.До речі завтра планую бути в Києві може Ви звідти?
У нас скоро парій буде більше, ніж живих людей, і всі переслідують тільки одну ціль: багато говорити і нічого не робити.
Сергій Волков 00:21
Відповідь нижче, а я хочу добавити, що Ісус Христос пропонував нову політичну ідею через створення царства Божого. Тоді просто в "моді" були царства.
Зараз в "моді" партії тому це новоутворення я так і називаю. Потім це буде надстройка і виборів взагалі не буде а буде всенародний постійний референдум.
Так як до влади можна прийти тільки через партію, тому потрібно створити таку партію, яка буде належати на праві спільної часткової власності кожному громадянинові України. Запропонований проект партії ПГО базується на делегуванні від громади багатоквартирного будинку в місті, та від вулиці з села одного представника-десятника до лав партії ПГО і, відповідно , можливості його відкликання, тому в лавах партії має бути не менше 4-5 млн. громадян України. Така велика кількість партійців можлива і це підтверджується досвідом СРСР. Та принципи діяльності тої партії були формальними і тому недієвими.
Сайт чомусь не працює. Ідея цікава.
+ Тобто Ви за підвищення свідомості громад?
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.