Ідеї → В ім'я законодавчої і судової і виконавчої влади,конституція.

П'ятниця, 03:05, 15.01.10
Павло Полуботок
Ідею підтримують: 9
Такий собі аналог "В Ім'я Отця і Сина і Святого Духа,амінь" тільки правників хочеться сказати коли бачиш всю ту єрєсь, що кється в ці останні дні перед виборами.

БЮТ поливає брудом ПР, ПР огризається у відповідь і всіх зверху криє Президент.

Готуються фальсифікації,як пити дати готуються фальсифікації і я думаю що розмах їх буде не менший ніж у 2004му. Вже зараз лунають, що будуть куплятись голоси.І звучить ця інформація і про БЮТ і про ПР.

Так вийшло, що я буду членом ТВК на одній з дільниць Києва і я знаю, що серед нас ще є декілька людей з такою роботою на 17 число.

Отже пропоную наступне

1.Всі мешканці Політико які так чи інакше працюватимуть на виборчих дільницях раз в певний час скидуватимуть інформацію про обстановку, ситуацію на дільницях, інформацію про порушення (а їх буде чи мало)

2.Інші,хто матиме час та натхнення буде наглядати за дільницями "ззовні" на предмет карусельщиків, наявності політичної реклами, підозрілостях тощо.

Всі факти порушення, повинні будуть фіксуватись на відео- та фотоматерілами, щоб за можливості направити всі матераіли до суду.

3. Пропоную долучитись до цього журналістам як Політико та і колег політиканців, так ми змржемо привернути увагу до всіх негативів волевивлення.

ІМХО,тут на Політико, багато активних людей і я думаю, що як мінімум третину а то й половину дільниць ми зможемо контролювати.

Прошу всіх,хто дійсно має бажання цим займатись, не тільки ставити + чи - а й відписатись тут http://politiko.com.ua/blogpost17768 .дякую

В ім'я законодавчої і судової і виконавчої влади,конституція.

Коментарі

Думки логічні. Повністю погоджуюсь.
Я не на Марсі живу, тому ці вибори коли немає в народі хоч одного лідера, якого би підтримувала якась значна громада людей. Так, у частини людей залишилась інерція попередніх уподобань. Але це до 1 відсотка по кандидату.
В такій ситуації кандидати однозначно будуть "ліпити горбатого". Або як лЮлька, спробувати зірвати вибори. В неї ситуація ще гірше. Вона діючий премєр-міністр і життя в країні не мед. Тому вона має патову ситуацію і від неї можна чекати лише афери, яка зірве вибори.
-1 за перехід на особистості. Сергій, до Вас зауваження, як і до більшості учасників обговорень. Хто особисто вам оця "лЮлька"? Ви часом із нею дітей не хрестили? Якщо ні, будьте будь ласка ввічливі до всіх учасників виборчого процессу, незалежно від того, на чиєму ви боці.
І ще. Розбираючи вашу репліку про "життя в країні не мед", хочу нагадати про таке поняття, як всесвітня економіка. Вивчайте.
З повагою, ...
"І ще. Розбираючи вашу репліку про "життя в країні не мед", хочу нагадати про таке поняття, як всесвітня економіка. Вивчайте."
Була б нормальна влада - була б і економіка, а всесвітня економіка в основному робиться в банках США та Швейцарії, де й зберігаються грошенята наших Алігархів.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.