Ідеї → Вибори

Неділя, 02:04, 17.01.10
Наталка Українка
Ідею підтримують: 11
Пропоную удешивити процес виборів.
Заставу залишити в розмірі 2.5 млн.грн
Серед встановленої кількості Кандидатів в Президенти провести вибори за принципом обрання Папи Римського(обирають себе серед себе любимих) До тих пір поки дим білий не піде комином! Настане згода..і зголоднілі покалічені претенденти виповзуть на світ Божий і з Новим натхненням приступить новообраний до виконання своїх обовязків.

Коментарі

Как ты+себе+можешь+представить,шпо теперешние+18 кого-то из себя одного выберут?
Liberty UA 19:16
А хай без співчуття посидять до тих пір поки не навчаться домовлятись:)))
У нас как Папу Римского явно не получится )
Там все депутаты полезут в кандидаты, что бы своего лидера пропихнуть:))
Dhoqx Dhiakp 12:10
В тому ж і сенс. І скарбниця наповниться.
Віталій Чайка 13:40
Скарбниця не поповниться, бо тим хто не пройшов до другого туру грІшенята вертають. А банкірам та олігархам вистачить фінінсів, щоб запустити туди багато своїх маріонеток, де вони вибируть когось зі своїх.
угу, боюсь один одного продадуть-куплять...
потрібно так до 8-10 кандидатів скоротити и до народний виборів, але із електронною системою голосування!
Вони в Раді не можуть домовитись при прийнятті рішень, а тут обрати когось ПРЕЗИДЕНТОМ)) Боюся, що живим ніхто не вийде))Когось придушать інші, а когось задушить жаба)
Ідея, звичайно хороша, але як же з тим, що кожен громадянин України має рівні права? Назовіть мені посаду в держ.секторі, де людина зможе заробити такі гроші чесно. А якщо так, то для здешевлення виборів необхідно змінити законодавство, владу, виробити певні вимоги до кандидата в президенти, а потім проводити вибори. Крім того необхідно переглянути список ниших ВІП персон та перевірити їх легітимність. Тоді й вибори будуть дешевими й скарбниця буде повнолю.
Liberty UA 19:18
Звісно погоджуюсь.Але на даний критичний момент було доцільно саме так!Це було б передумовою до кроку саме з тих дій про які ви і говорите.Я теж за те!Але вибори придумали депутати для самих депутатів,бо це саме їм потрібно. А народ по "прежнєму"слепо верит в доброго царя!
Tigr Leopard 00:06
-1
^)))
111 111 12:42
-1
http://politiko.ua/idea1375 ось моя ідея виборів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.