Ідеї → Віддати управління ЖКГ часним підприємствам

П'ятниця, 01:45, 01.05.09
Сергей Коновалюк
Ідею підтримують: 5
Тоді у нас і справедливі тарифи будуть (умови ринку), і послуги які зараз ніхто не надає, і сервіс...

Коментарі

Я за!!!
Набридло жити у помойках, вода за роскладом, постійні аварії, мусор у дворі і таке інше! Наші ЖКГ зараз взагалі дуже мало чого роблять, а те що і роблять, те на скору руку, тяп-ляп і готово...

Треба віддати часникам, тоді це буде їх зарплатня, їх бізнес, тоді вони будуть піклуватися, та працювати!!!
Вот і я так вважаю....
Віддати ЖКГ у руки часних підприемств - це добре. А хто подумав про наслідки.
Приклад:
Одна людина(далі - Ренат Ахметов) монополізуе усі ЖКГ. І що далі? Думаете дядя Ренат ціни знизить? Думаете все добре буде? Наёвні люди.
От, що я скажу: потрібно ввести міські громадянські контролі над ЖКГ. Це зменьшить рівень тіньових махінацій. І тоді Ренату буде складніше маніпулювати ЖКГ.
Иван Артамонов 17:05
А речь идет не о том, чтобы одному человеку отдать управление над ЖКХ страны... А о том, чтобы отдать частниКАМ! И Антимонопольный комитет у нас должен следить за всем этим...
віддати нескладно, брати ніхто не схоче.
Навіщо віддавати приватним підприємцям зараз є можливість створити на кожен будинок, або декілька об'єднання співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ). Все як в Європі.
Вужик Вогнепалик 01:56
мешканці не хочуть брати відповідальність для створеня ОСББ. їм простіше нарікати на неякісні послуги, ніж подбати про про їх покращення.
Сергій Мороз 22:49
Поки суспільство не зрозуміє, що треба бути власником свого будинку і прибудинкової території ніхто лад за них не наведе навіть за їхні кошти!
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.