Ідеї → Підняти акцизний збів на горілку і тютюнові вироби в 2 або більше рази

Вівторок, 00:14, 02.02.10
Василь Гук
Ідею підтримують: 9
1) Це забезпечить додаткові кошти в бюджет.
2) Зменшить кількість курців і алкоголезалежних

Коментарі

Василю,погугли на скільки підняли акциз на ці товари.І яке було відлуння серед бізнесу.Особливо пошукай банкрутства
я підтримую
тютюнові фабрики в україні ітак іноземного походження, ми для них просто ресурси
Павло Полуботок 00:21
і тобі раджу погуглити те,що я порадив Василю
Михайло Ткач 12:04
Сашко, ані Brish Americo Tobacco, ані Philips Moris не постраждали...
поглянь на будьякі сигарети втготовлені в Україні. Які марки належать українським власникам?

виробники по-перше мають дешеву робочу силу, по-друге величезний ринок з найдешевшими цінами у Європі...
Михайло Ткач 12:05
я мав на увазі British :)
Як варіант можливо!
"1) Це забезпечить додаткові кошти в бюджет."
Це зменшить доходи депутатів, а їх злити не треба=)
"Нещодавно депутати зменшили собі зарплатню у два рази. Якщо вони так працювали на стару зарплатню, то уявіть як будуть працювати за половину"
Десь таке почув.
Депутати на це не підуть.
Якщо ми це зробимо - це буде так зване "насилля" - тобто через видимі заборони ми викличемо протистояння більшості (дійсно більшості) незадоволених. Не те щоби я за, я не заядлий курець чи алкоголік :-), ніпроблема в іншому - у сприйнятті. МИ багато до чого не готові - це все одно що прийти до дитини і поламати її іграшку (не говорячи вже про татка який величезні грошики відвалив за ляльку дитини) - ви розумієте щоя маю на увазі? Треба дати людям зрозуміти кайф без тютюну і алкоголю - дати щось взамін на противагу, наприклад мистецтво, абощо. Вирішення питання різкими рухами викликає дві хвилі протистояння - обурення і підтримки (але якщо підготувати суспільство до ідеї здорового життя, як гаранту карщого життя, кращої роботи, можливості розвиватися, тоді...)
+1
Проти це збільшить контрабанду потрібно боротись методами переконання а не заборон
Дайошь бабкам самогонщицам заработок и табачные кусты на каждой даче:))

я пока курил, мне было плевать на то сколько стоят сигареты, хоть 5 хоть 10 хоть 20 грн. И бросил курить не из-за того что дорого, а потому что "время пришло" и пришло понимание что без курения мне будет лучше.

Мозги детям вправлять нужно, а не запрещать и повышать.Сделаете сигареты по 20 грн, подросток вместо того что бы за 10 грн купить себе что-то покушать и за 10 пачку сигарет, 20 выкинет на сигареты и останется голодным. Что для него вреднее?
А чего бы сразу взять и не запретить? Как М.Горбачев. Или в США "сухой закон"?
щодо підняття акцизів на тютюн - абсолютно згоден. Тим більше, що у країнах Євросоюзу цигарки значно дорожчі за ті, що продаються в Україні. Наприклад, "Парламент" в Європі коштує 3-5Є (це 30-50 грн.) - абсолютно реальна ціна.
Щодо алкоголю - підвищення акцизів призведе до тінізації. А це уже загроза для здоров'я нації. Учені довели, що алкоголь в невеликих дозах навпаки корисний для організму. Та й принцип підвищення акцизу на алкоголь направді виконується через підвищення акцизу на спирт, а відповідно подорожчають і усі ліки, які містять спирт. Отже це додатковий негатив такого рішення.
красиво написано в Европе пять-десять евро,только вот уважаемый не забывайте что для Европейца пять десять евро,это как для нас пять десять гривенков) ,потому не стоит давать такое сравнение. По поводу сухих и табачных законов- ну люди,ну все же учили историю,все прекрасно знаем,что на таком зарабатывают исключительно криминальные группировки-это не выход,совершенно не выход...тут все в психологии лежит, в предрассудках и стереотипах. Молодежь воспитывать прогрессивно нужно,а не тыкать с экрана образ крутого парня со свисающей сигаретой или клипов где негрики марихуанну "точат".Цена,конечно,взвинтить следует,но вот для этого должен быть механизм который пресек бы в зародыше нелегальное пойло.Но более логичный выход это воспитание здоровой молодежи,но к сожалению в капиталистическом государстве такое положение утопично...=)
Однозначно потрібно підняти ціни на алкоголь і цигарки в 3 рази. Нація помаленько спивається, діти починають смалити в 3-4 класі. І така цінова політика створена на знищення нації!
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.