Ідеї → Об'єднати посаду Президента та Прем'єр-міністра.

Понеділок, 22:33, 15.02.10
mnrjghmr gjhnytj
Ідею підтримують: 11
Всі ми бачимо, що посада Президента України - це скоріше титул, а не реальна влада. Президент може лише роздавати звання "Герой України", а щоб прийняти якийсь закон йому потрібне одобрення з боку Парламенту, і ще не факт що Кабмін це виконає. Тобто Президент без підтримки в Парламенті та Кабміні нічого не може, так само як і вони без нього.

Пропоную об'єднати ці дві головні посади.

Хто ЗА?

Коментарі

Ідею - підтримую. Обгрунтування - ні. В Президента досить багато повноважень, і проблема саме в тому, що ситуація, коли Президент робить одне, а ПМ - інше, неприйнятна.
Антон Коломиец 23:20
У Франції досить часто бувають праві президенти і ліві прем"єр-міністри та навпаки.
Павло Славинський 23:38
Так, і в них спеціально детально розписані повноваження для таких випадків. А в нас - частина уряду призначається ВР, частина - Президентом, а рішення мають бути колегіальними.
Василь Мельничук 16:03
Не розумію чому постійно піднімається питання Франції? У цій країні своя оригінальна форма державного правління, яка історично склалася. Чому вона може бути прикладом для нас, що у нас спільного з Францією?
Я - ПРОТИ! Одразу згадую Адольфа Шикльґрубера-Гітлера, який на чолі Націонал-соціалістичної німецької робітничої партії переміг на виборах до рейхстагу, став рейхсканцлером, а після смерті президента Пауля фон Гінденбурґа об"єднав свої повноваження з президентськими. На референдумі це схвалили 84,6 % виборців. Що було далі загальновідомо...
А от Беніто Муссоліні, який був прем"єр-міністром Італії понад 20 років, королем Віктором Еммануїлом III.
Антон Коломиец 23:18
А от Беніто Муссоліні, який був прем"єр-міністром Італії понад 20 років, врешті-решт був відправлений у відставку королем Віктором Еммануїлом III.
Павло Славинський 23:20
А чому б вам не згадати ВСІХ президентів США, які поєднують повноваження Президента і ПМ (просто тому, що в США тільки одна посада)?
Антон Коломиец 23:44
Тому, що ми європейська країна, а не американська. Ну, і я просто симпатизую парламентській республіці (або монархії), де є сильний прем"єр-міністр, а президент (король) є хранителем традицій держави. Це моя суб"єктивна думка.
Павло Славинський 01:13
Якраз парламентський варіант для нас нереальний. Хоч би як не гризлися Президент і ПМ, а ВР працює гірше, ніж ця зв'язка разом.
Василь Мельничук 16:01
Павло Славинський, повністю підтримую.
Эльф . 00:06
+1
Объединять нельзя, будет диктатура.
mnrjghmr gjhnytj 02:25
А якщо все залишити як є, то буде продовжуватися бардак.
Василь Мельничук 16:00
Буде президентська республіка
В'ячеслав Бачило 21:54
А в сьогоднішньому безладі і потрібна "диктатура". Я за суміщення цих двох посад! Менше палок в колеса будуть пхати то президент прем'єру, то навпаки.
Об Лом 13:15
Бардак будет как их не рассаживай, бардак он ведь в головах, в понятиях, а не в назначениях!
Колись можливо таке й станеться.
Це називається президентська республіка. Тема не раз вже тут обговорювалался. Підтримую, звичайно.
А от стосовно "посада Президента України - це скоріше титул, а не реальна влада" - ну, тут ніяк не можу погодитися: а призначення голів місцевих адміністрацій? і ще багато кого- подивіться повноваження Президента!
Об Лом 13:17
0
Содержание деятельности государственных служащих не выводимо из административной формы и функциональных полномочий государственных особ!

Бардак будет как их не рассаживай, бардак он ведь в головах, в понятиях, а не в назначениях!
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.