Ідеї → Об'єднання співвласників багатоквартирного будинку

Неділя, 00:02, 03.05.09
Артур Співак
Ідею підтримують: 9
Об'єднання співвласників багатоквартирного будинку - назріла необхідність самим мешканцям керувати своїм будинком. Використовувати кожну копійку від комунальних платежів на ремонт та утримання свого будинку.

Коментарі

А в чому ідея полягає? Назріло багато чого. Що конкретно ви пропонуєте?
У нас в будинку приблизно 30% мешканців (переважно бабусі) - категорично проти, "у нас є ЖЕК, хай він і працює, а ОСББ нам не потрібно". Що з ними робити?
Артур Співак 00:04
Ідея не нова, просто не всі про неї знають та привикли до жеків які деруть три шкури і нічого нероблять. 30 % бабушек непомеха по закону якщо 50 % +1 співмешканців погоджуються то обєднання можна створити, перевірено.
Сергій Мороз 22:41
Бабусі це найкращий контингент для ОСББ, так як вони є самими сумлінними платниками!
Невідомий користувач 17:20
+1
Навряд ли кто-то согласится. У меня например нет времени ездить договариватся с комунальщиками, что бы починили трубу, вывезли мусор, занялись уборкой територии. Пенсионерам тоже не нада это перелаживать, ведь они врядли чего-то добьются, а большинство жителей работают с 8 до 18. И потом, если кто-то не захочит платить комунальные услуги, каким образом будет осуществлятся наказание? Ведь ЖЕК как ни как государственная служба.
Артур Співак 00:12
Домовитись зі службами це не проблема, підписуємо договір, фінансуємо, контролюємо не подобається розриваємо договір. А щодо збору коштів я з Вами погоджуюсь є складнощі, тут управитель ОСББ звертається до суду у випадку невчасної сплати, а далі виконавча. З кожним мешканцем укладається окремий договір.
Сергій Мороз 22:43
Ви можете обрати голову ОСББ та взяти його на ставку! Коштів вистачить повірте!
Якщо цікавиь більш детальна інформація - звертайтесь, але для початку прочитайте законодавство про ОСББ.
ОСББ дозволяє не спрямовувати кошти у один котел комунального ЖКХ з якого половина коштів крадеться, а інша розподіляється між домами як новими так і старими! Що приводить до руйнування навіть нового житла!
Слушна тема для обговорення.Дев"ять років роботи головою правління ЖБК ДАЛО ПЛІДНИЙ РЕЗУЛЬТАТ.Ідею створення ОСББ цілком підтримую.. Саме в цьому є спасіння житла та прибудинкових територій.ЖБК і ОСББ це- брати.Невелика різниця а суть одна.ПолЬша і Прибалтика провели Реформу ЖКХ саме чере створення ОСББ.Створюючи ОСББ потрібно паралельно створювати ОСМ..що дасть змогу захищати інтереси мешканців на законному рівні
Чи знаєте Ви,що на сьогодні в м.Києві Киїіенерго - надаючи послугу - гарячу воду і опалення не визнає себе ні Надавачем послуги..ні Виробником цих послуг. а ми оплачуємо ці послуги..Кому і на яких засадах?? В такому разі ми маємо повне право не оплачувати їх.. але платимо..бо як же ? худо бідно .отримуємо гарячу воду хай не тої якості.. бо погрожують зовсім відключати г.воду чи опалення і навіть практикують.. Саме тут собака зарита..не визнаючи себе ні Надавачем послуги а ні її Виробником..можна отримувати кошти за послуги і ніякої відповідальності.. ні за якість ні за мережі..там лише один інтерес.. наші ТЕЦ..як ринок збуту вулілля.
І ще.. в сфепі ЖКГ повний хаос..ніщо не врегульоване Законом..і от тут саме цікаве..сміло отримують за послуги..сміло їх не надають..бо коли діло доходить до судових слухань..то все зводиться до того що Законом не врегульовано.. Договори на надання послу є нікчемні..але такими їх визнати поки не можливо.. Хоча 2 роки тому один кооператив таки відстояв свої інтереси..і навіть його мешканці уклали Прямі договори на надання г.води та опалення через Верховний суд..та запровадити це для всіх мешканців Києва не вдається..от і робимо все для того ,щоб вдалось..Бо саме тоді коли будуть прямі договори .. монополісти не зможуть дурити мешканця..отримувати різницю в тарифах через УЖГ і забирати в свої кишені..а мешканцям виставіти її багатьма способами..
Спасибі,що підняли тему створення ОСББ.. людям треба донести всі проблеми сфери УЖГ тарифи..послуги..обслуговування будинків..та прибудинковтх територій ..загрозу позбутися житла .. і те що саме створюючи ОСББ а поті об"єднавшись в ОСМ..можна навести порядов в будинках, не дати заволодіти прибудинковими територіями..та забудовувати їх на свій розсуд...
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.