Ідеї → Присвоїти звання "Герой України" полк. Євгенові Коновальцю!

Понеділок, 16:17, 01.03.10
Богдан Ковальчук
Ідею підтримують: 20
А що? Визначні постаті Організації Українських Націоналістів (бандерівців) - С. Бандера, Р. Шухевич - уже гідно визнані Українською Державою. Час визнавати внесок "батька" ОУН Євгена Коновальця, а також героїв із Організації Українських Націоналістів (мельниківців) - Мельника, Ольжича, Телігу та інших...

Ну, може перелік я навів задовгий і миттєво це виконати просто нереально, але я переконаний, що Коновальцеві Героя давати потрібно НЕОДМІННО.

Коментарі

Ага, Янукович залюбки підпише ці Укази.:) У Донецькому університеті не тільки відмовилися називати свій заклад іменем свого випускника Василя Стуса, але й запропонували альтернативу - колишнього першого секретаря Донецького обкому компартії Володимира Дехтярьова. От і буде, що Ви запропонуєте Коновальця, а Героя України дадуть Мурайову за "визволення Києва у 1918 р." :(
Класна ідея йому потрібно було дати героя ,ще з першого початку існування нашої незалежної держави.
Але на даний час цього не буде ,так як і інші нормальні ідеї розміщені на цьому сайті не будуть втіленні у життя при такій новій владі.
Але можливо після цієї влади - є якісь надії (я думаю - те як довго ця влада буду залишатись на місцях - залежитиме саме від народу)
Давно пора присвоїти звання героя Коновальцю!!!!!!!!!!!!!!!
Звісно, я не проти, але на мою думку, Коновалець, рівно як Бандера та Шухевич, не заслуговують на таке зневажливе ставлення - ставити їх в один ряд з бізнесюками та чиновниками, які це звання собі просто купили (10000 баксів, між іншим - хто хоче - може спробувати...), або подарували якомусь пройдисвіту під час корпоративного бухання...
Козак Отаманич 15:21
Підскажіть, кому заплатити ;)
Коновальцю і Бандері тоді поставимо звання героя, як при владі будемо, не раніше. Якщо націоналісти не при владі, сам Коновалець буде не дуже радий цьому присвоєнню.
Если раздадим звания "Героя Украины" Шухевичу, Бандере, Коновальцу, то давайте уже и Гитлера вместе с Сталиным признаем Героями Украины:)
Невідомий користувач 04:01
Давайте в Запорожье им вместе поставим памятник!
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.