Ідеї → Перенести Жіночий день

Понеділок, 12:52, 08.03.10
Михайло Ткач
Ідею підтримують: 10
Пропоную перенести міжнародний жіночий день на День матері (друга неділя травня). 8 березня ітак святкується тільки в країнах колишнього СНГ і в деяких країнах радянського політ табору. А день матері є більш знаковим і органічнішим в українській культурі.

Коментарі

повністю підтримаю - бо 8-ме березня взагалі не українське свято
Я також проти того щоб святкувати Пурим.\
Але переносити жіночий день треба на 22 квітня - Красна гора, Велика Лада, Лельник, Ляльник (свято пробудження жіночої любові). Богиня Лада виходить на гору, щоб ладувати все навкруги, наводити лад у полях, лісах, гаях, вселяти любов у душі людей. Це дівоче свято краси і любові. Пісні й хороводи водять на честь доньки Лади - Богині Лелі.В цей день відбуваються сватання, заручини та весняні весілля. Богині - покровительці шлюбу приносять пожертви білого хліба та білого півня.
Marian Kozbur 19:08
Пурим не кожного року співпадає на 8 березня ))
Людмила Володимирівна 13:31
Цікаво тоді буде...8 березня не святкуємо, бо це не українське свято, а от свято язичників потрібно святкувати (хоча ми християни)... дуже цікаво...
Підтримую! Хто може, варто писати відповідні українські сценарії для дітей в садочки/школи
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.