Ідеї → Податки,

Неділя, 02:19, 14.03.10
Wasil UA
Ідею підтримують: 6
Податки мусять бути низькими. Держава, може їх звишувати тоді, коли прокаже , що з ними добре господарить. Коли довіра громадян у уряд, парламент буде високою.
Простий коєфіцієнт на податки. Довіра 30% -- податки перемнож на 0.3. Довіра виросте - коєфіцієнт відповідно також. Все просто. Якщо, урід не в змозі господарити с минимум грошей, то треба шось міняти. Помиляються ті, що подумали збільшити коєфіцієнт.... Уряд мусить збільшити довіру до себе.
Помітка. Кожна газетна статя, де написано як чиновнички ворують довіру зменьшують.
Головне не закрити журналістам рота, ну а збільшити покарання, за неправдивість самособою.

Коментарі

угу.Беремо приклад.У Юсченга була довіра на рівні 5%.У Тимашонка на рівні 20%.А пенсії з чого платити та з/п?

Автор щось вчив з економіки чи прогуляв у школі?А про замовні дослідження і статті теж не чув?
Соціал Nаціоналіст 02:49
пане Верголяс, мушу визнати - тут ви правІ. Занадто вже багато доведеться змінити одночасно, щоб ця система увійшла в дію.
Wasil UA 15:35
неможливо змінити людям МОЗГИ, можете розстріляти тих, хто ніби поганий (як Роджерс пропонував).
Шкода що Олександр не хоче бути ані трохи людським. Хвьоздна болезнь прогрессує. Розумію, тяжко нести хрест розумнішого за всіх.
http://www.youtube.com/watch?v=9QeEVem93VU
не та вже пам'ять, не пам'ятаю звідки ця ідея...
ідея цікава, але є одне але!
та система є відкритою по своїй суті, і вона не підходить для неідеального суспільства. це те ж саме, що оперувати тяжко хворого без застосування антибіотиків, в стерильному приміщені із лікарями в спецкостюмах все буде гаразд, а от в нестерильному хворий помирає від простенької хвороби.
Пропоную цю ідею винести в "Програми" і по кожному податку чи нарахуванню провести обговорення, це не так важко як здається, тим паче що це дуже цікаво - дізнатися як нас дурять.
Невідомий користувач 16:06
+1
Де що з галузі податків :
1. Щє в Старому заповіті є звернення про податок як десятину зі всього виготовленого, в сучасній трактовці це10% використання ВВП державою . Обчислення в США показують що саме такий рівень оподаткування просто переповнює казну . Тоб-то виростив якусь картоплю, продав, 10 % віддав державі як врахований податок який сплатив покупець (не продавець !). Все.
2. Статистика говорить що при використанні ВВП державою в розмірі 30% ухилення від податків сягає 40%. У нас офіційно 57%. Тоб-то чесний виробник сплатить за себе та ще згідно плану, тоб-то 100%. Тоб-то це площина моралі - де немає чесних громадян, а от же є давлення - груба сила без правил.
3. Застосування грубої сили це проблема управління. Роздутий силовий апарат проти населення завжди має свій інтерес, і боротьба з корупцією просто паралізує систему - силовий апарат який не може давити в цих умовах поїдає сам себе .
4. Держава це як державна корпорація та держава як філіал когось-там різні явища . Тоб-то 100% державний прибуток відрізняється від прибутку когось-там в наслідок державної діяльності. Тоб-то необкладення податком державних операцій це доречна думка.
5. Майно самоуправління це окрема тема - централізація, та утримання самоуправлінням представників влади. Тоб-то майно самоуправління - частка податку, майно держави - прибуток, та майно громадян різні речи.
6. В цій системі соціальний страховий платіж та оренда державного майна в притул до житла стають вигідними як бізнес.
7. Є приватні господарства, є об"єкти індустрії - монополії на товар (працю, життя). Це проблема податків яка виріщується податковим навантаженням . Держава як індустрія не може надавати дорогий сервіс товарів та послуг, але норми виживання понизьким цінам (які знімуть ціну життя) може забезпечити на нормальному ринку.
8. Страховий платіж як мінімум виплачує держава як АО населення з власних прибутків (завоювань), все решта особиста справа.
9. Тоб-то розумію наступні види податків :
-податок з продажу
-податок з пороку
-податок екології
-страховий платіж для осіб з продажі .
Тоб-то особа не оподатковується - свобода , мораль...
Погодужуюсь, що треба оподатковувати порок, шкоду екології і тп. А ось податок з продажу, страховий платіж... це незрозуміло.
Найлегітимніший податок, тобто податок, який сприйме абсолютна більшість людей, це податок на шкоду. Шкоду заподіяну повітрю, воді, грунту, а також духовному здров'ю людей і здоров'ю вського живого прийдетсья оподатковувати.
Саме цим податком слід замінити сьогоднішній податок на дохід. Інакше - чергова загибель чергової цивілізації...
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.