Ідеї → Селянські преференції! - Підтримка українського селянина!

Понеділок, 15:24, 15.03.10
Zakhar Brahmann "Цинічний Бандера"
Ідею підтримують: 6
Селянам - гарантії захисту конкурентної ринкової ціни на його продукцію, зменшення податків на всі види торгівельних операцій, зниження орендної плати на ринках!
На імпортну сировину та сільхозпродукцію - підвищити податки, митні збори, орендної плати на ринках!
Завдяки такому кроку оживе сільське господарство, вітчизняний виробник отримає доступ на український ринок у містах, зможе не просто "триматись на плаву", а ще й вигідно торгувати своєю продукцією.
Даєш селянські преференції!

Коментарі

Сільське господарство:


1. Сільське господарство має першочергове значення для Української Нації, що не обмежується лише економічною доцільністю, а є в першу чергу важливим елементом етнічного здоров’я та соціальної стабільності.

2. Право власності на землю в Українській Державі має виключно Український селянин, що працює на землі.

3. Український селянин отримує землю від Держави в довічне і спадкове користування.

4. Тільки Українська Держава має право відчужувати землю в державні фонди за дії, що не гідні Українського селянина (неналежне ведення господарства, недотримання норм екологічної безпеки, важкі кримінальні злочини).

5. Основними формами господарювання є селянська кооперація та одноосібне (фермерське) трудове селянське господарство.

6. Розуміючи значення села як фундаменту Нації Українська Держава бере на себе фінансове забезпечення кредитування села, а також впровадження фіксованих неспекулятивних цін на сільськогосподарську продукцію.

7. Українська Держава для впровадження новітніх технологій на селі бере на себе фінансування науково-технічних сільськогосподарських проектів, а також створення сільгосп академій та курсів, на яких селяни зможуть безкоштовно підвищити власний професійний рівень.

8. Держава підтримує власного виробника жорсткою протекціоністською політикою в усіх галузях сільського господарства.

http://sna.in.ua/?p=248
Невідомий користувач 13:40
0
Глупость. Нужен нормальный рынок, в т.ч. аграрный. Даже границы закрывать не надо.
"1. Щє в Старому заповіті є звернення про податок як десятину зі всього виготовленого, в сучасній трактовці це10% використання ВВП державою . Обчислення в США показують що саме такий рівень оподаткування просто переповнює казну . Тоб-то виростив якусь картоплю, продав, 10 % віддав державі як врахований податок який сплатив покупець (не продавець !). Все.
2. Статистика говорить що при використанні ВВП державою в розмірі 30% ухилення від податків сягає 40%. У нас офіційно 57%. Тоб-то чесний виробник сплатить за себе та ще згідно плану, тоб-то 100%. Тоб-то це площина моралі - де немає чесних громадян, а от же є давлення - груба сила без правил.
3. Застосування грубої сили це проблема управління. Роздутий силовий апарат проти населення завжди має свій інтерес, і боротьба з корупцією просто паралізує систему - силовий апарат який не може давити в цих умовах поїдає сам себе .
4. Держава це як державна корпорація та держава як філіал когось-там різні явища . Тоб-то 100% державний прибуток відрізняється від прибутку когось-там в наслідок державної діяльності. Тоб-то необкладення податком державних операцій це доречна думка.
5. Майно самоуправління це окрема тема - централізація, та утримання самоуправлінням представників влади. Тоб-то майно самоуправління - частка податку, майно держави - прибуток, та майно громадян різні речи.
6. В цій системі соціальний страховий платіж та оренда державного майна в притул до житла стають вигідними як бізнес.
7. Є приватні господарства, є об"єкти індустрії - монополії на товар (працю, життя). Це проблема податків яка виріщується податковим навантаженням . Держава як індустрія не може надавати дорогий сервіс товарів та послуг, але норми виживання понизьким цінам (які знімуть ціну життя) може забезпечити на нормальному ринку.
8. Страховий платіж як мінімум виплачує держава як АО населення з власних прибутків (завоювань), все решта особиста справа.
9. Тоб-то розумію наступні види податків :
-податок з продажу , тоб-то порахував ціну, накрутив процент податку, сплатив.
-податок(акциз) з пороку з продажу , штрафи. Злочинна діяльність носить майнові ознаки , навіть вбивство має ціну. Відшкодування з вартістю податку . Зло має бути бідним . Це фінансує культуру.
-податок екології з продажу або з небезпечного майна. Податок з ТЗ в вартість пального та т.п., податки по кіотському протоколу в пальне та на "брудні" складові продукції навіть в твердому а не процентному еквіваленті, занедбані землі та об"єкти. Надлишкове майно при дефіциті ресцурсів виживання (аграрна земля наприклад), але з іншого боку навіть надлишкове еко майно в ідеальному стані наприклад ліс як досконала екосистема не має обкладатися податком такого роду. Впритул до їжі - синтетична або зіпсута їжа через цей податок має бути на рівні високоякісної іжі.
-страховий платіж для осіб з продажі з продажу . Це соціальна допомога іншим. Потім тількі пенсійна реформа котра полягає в ДОДАТКОВИХ гарантованих державою цінностях. Тоб-то медична страховка кожного залежить від бажання купувати якісні речи, і до неї медіцина яка отримує кошти за окремого громадянина та буде економити іх тількі в тім випадку якщо зареєстрований громадянин НЕ ХВОРІЄ , тоб-то немає зайвих витрат . Це саме що до інших страхувань особливо безробіття з освітою.
Тоб-то особа не оподатковується - свобода , мораль, логіка виживаня ..."
Если к этому добавить четкую собственность на землю, нормальный учет земли (технологию землепользования) и внутренний рынок земли между ГРАЖДАНАМИ то все будет нормально . ВСЕ ХОТЯТ ЖИТЬ В РАЙ . Рай это сад.
Здравствуйте, меня зовут Владимир. По поводу сельского хозяйства Украины, сходите сюда http://apkukraine.ucoz.ua/
С уважением.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.