Ідеї → Нам потрібен свій Нобелівський лауреат

Вівторок, 22:17, 16.03.10
Оля Мак
Ідею підтримують: 13
Багата талантами наша земля. На потрібно пропагувати своє у світі. Думаю, що є достойні люди, які б могли стати лауреатами Нобелівської премії хоча б в галузі літератури: Ліна Костенко, Ю.Андрухович...
Чи не знайдемо достойного кандидата?

Коментарі

В.Янукович...
ІМХО: проти літераторів нічого не маю, проте, перконаний, що та людина, яка урівноважить Україну та виведе її із хоасу беззаконня... буде достойна усіх премій світу...)))
ІМХО: проти літераторів нічого не маю, проте, переконаний, що та людина, яка урівноважить Україну та виведе її із хоасу беззаконня... буде достойна усіх премій світу...)))
http://www.day.kiev.ua/41045/
зараз Україні не потрібен націоналізм а всього лише патріотизм
а всі патріоти професіонали України по своїм заслугам вже і реклама,і пропаганда і визнання України.
треба створити належне забезпечення та визнання талановитим людям
nauka.sna.in.ua
Нам потрібна своя Нобелівська премія - тоді і будемо мати нобелівських лауреатів. І не інакше.
Оскільки нобелів у нас не видно, то потрібно запроваджувати Ахмєтовську премію, або премію Асоціації українських олігархів - також нормально. Думаю вони здатні раз в рік скинутися мільйоном долларів.
Вот все уже у Украины в порядке, для полного счастья только Нобелевской премии не хватает. по-моему, у нас и без премии много всякого нужного и важного, что неплохо бы воплотить в жизнь...
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.