Ідеї → Клінінг - ЖКГ

Субота, 20:19, 27.03.10
Роман Бутрим
Ідею підтримують: 4
"Субтнік" - а в цьому щось є! Можливо нам пора перестати робити вигляд, що ми платимо ЖЕКам за прибирання, а їм робити вигляд що вони прибирають. "Суботніки" - це одне із вирішень проблеми, жителі будинку самі будуть вирішувати, чи їм самим збиратись і прибирати територію, чи можливо зібрати гроші і заплатити фірмі, яка візьме на себа цю відповідалбність.

Коментарі

так, у суботніку таки щось є))) підтримую! хто не працює у суботу, той не їсть весь тиждень! узнаємо нарешті: хто є хто в українській політиці...))))
Роман Бутрим 20:55
Але моє негативне відношення до ситуації коли коли управлінці беруться за лопату, це на мою думку означає що вони неякісно виконують свою роботу - організовувати ту саму роботу. На мою думку, приклад коли Віктор Ющенко брався за гасіння пожежі, замість організовувати і занятись пошуком причин винекниння чи захисту від таких ситуацій - це прояв неспроможності працювати на своєму місці. Або звичайно це показуха, до якої схилбні більшість управлінців, народжених в Радянському Союзі.
вадим ак-мурза 21:15
я не умію танцювати, проте коли вип'ю, аж гай шумить...)))) зі сторони посадовців, це звичайна попса, намагання бути ближчими до людей... клоунада.. до слова, найкращий клоун в укополітиці - Черновецький, не здивуюся, що коли дійде справа до переслідування, у нього знайдеться довідка із психлікарні))) "я не винен, вони мене самі обрали, а потім іще і ще переобирали... я думав їм так подобається"...)))
"Суботнікі" ще досі примусово-добровільно практикують у школах. Я з дитинства їх ненавиджу, але коли бачу засраті вулиці наших міст, так і хочется вхопитись за лопату! Чисто не там не прибирають, а там де не смітять!
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.