Реформи і порядокНовини

Вівторок, 17:38, 15.09.09

Сергій Соболєв: У падінні гривні винні і Нацбанк, і Президент
«У падінні гривні винен Національний банк України, але не меншою є провина Президента», – заявив в ефірі ТРК «Україна» народний депутат, заступник Голови партії «Реформи і Порядок» Сергій Соболєв.

Він нагадав, що Верховна Рада України двічі ухвалювала рішення про відставку голови НБУ Володимира Стельмаха. «Парламент звертався до Президента: пане Ющенку, зніміть Стельмаха, ви бачите, чим це закінчується, ухваліть це рішення», – зазначив політик.

Він зауважив, що «валютні спекуляції почалися з моменту, коли була заблокована робота парламенту, коли Верховна Рада не може викликати ні Шаповалова, ні когось іншого (з керівництва НБУ – ред.), щоб вони відзвітували, яким чином і чому відбуваються такі речі на валютному ринку».

«Я переконаний, що буде відповідь на це питання. І будуть знайдені винні», – наголосив Сергій Соболєв.

Парламентарій зазначив, що заступник голови НБУ Анатолій Шаповалов безпосередньо ухвалював рішення, яким банкам продавати валюту, і «продавав її за найнижчими курсами… за невідомі заслуги – по 7,5 грн. за долар».

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.
Ведіть обговорення в партіях, ставте оцінки їх програмами, висловлюють підтримку, слідкуйте за їх рейтингами