Єдиний ЦентрНовини

Середа, 17:10, 16.09.09

Оробець: Коаліція має дещо пояснити місцевому самоврядуванню
Народний депутат України, заступник голови Єдиного Центру Леся Оробець пропонує коаліційному уряду та фракціям, що його представляють у Верховній Раді, невідкладно визначитися з датою найближчих місцевих виборів. «Люди заплуталися в останній інформації від уряду та парламентських фракцій», – зауважила Оробець.

За словами народного депутата, ключові месиджі від представників правлячої коаліції у даній сфері суперечать один одному. «З одного боку, прем’єр спокушає голів сільських, селищних та міських рад подовженням строку їхніх повноважень до п’яти років, тобто перенесенням їх виборів на 2011 рік, а з іншого – Портнов разом із Лавриновичем реєструє проект закону, яким чітко пропонує призначити вибори органів місцевого самоврядування на 30 травня 2010 року», – наголосила народний депутат.


На думку політика, така ситуація може пояснюватися кількома причинами. «Або в коаліції права рука не знає, що робить ліва, або лідер БЮТ традиційно ігнорує позицію власної та інших фракцій, або ж маємо справу зі звичними маніпуляціями уряду навколо публічних обіцянок електорату», – припустила Оробець.

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.
Ведіть обговорення в партіях, ставте оцінки їх програмами, висловлюють підтримку, слідкуйте за їх рейтингами