Народний Рух УкраїниНовини

Середа, 14:11, 07.12.11

Борис Тарасюк: Я переконаний у майбутньому України в спільній європейській родині

2 грудня Борис Тарасюк зустрівся з учасниками проекту «Пошук майбутнього: молодь формує бачення місця України у світі в 2030 р.»

Під час заключної сесії проекту, котра відбулася в приміщенні Верховної Ради парламентар відзначив: «Раджу шукати аргументи, які можна відчути, а не лише емоційно давати оцінку. Зовнішню політику завжди можна виміряти конкретними фактами, цифрами».

Відомо, що перемога демократії в 2004 році призвела до сплеску іноземних інвестицій, котрий став свідченням довіри до нової демократичної держави. До Помаранчевої революції в Україну надійшло 9,5 мільярдів доларів прямих іноземних інвестицій. За один рік після перемоги демократії Україна економіка отримала 9 млрд. іноземних інвестицій. За 5 наступних років ця цифра зросла до 30 млрд.

Парламентар також охарактеризував економічні переваги Зони вільної торгівлі між Україною та Євросоюзом над Зоною вільної торгівлі в рамках 8 країн СНД як у короткотермінових, так і в довготривалих перспективах.

Результати соціологічних опитувань констатують, що 60% українських громадян підтримують вступ до ЄС. І саме молодь найбільше серед вікових груп підтримує вступ до ЄС та НАТО.

«Ми можемо бути суб’єктивними в своїх судженнях про те, що добре, що погано для України, але є речі, які допомагають нам зрозуміти тенденції. Не кожне соціологічне опитування дасть правдиву оцінку, оскільки вітчизняна соціологія часто проплачена. Я, в свою чергу, завжди намагаюсь порівняти результати соціологічних опитувань близько 10 різних соціологічних служб. Підсумком стає середній показник, який можна вважати наближеним до реалій - відзначив Борис Тарасюк. - Я належу до євро-романтиків, людей, які твердо переконані в майбутньому України у спільній європейській сім’ї, тому що це вигідно для нас, українців. А все що вигідно для нас, ми повинні брати за основу».

Під час дискусійної частини зустрічі відбувся жвавий обмін думками щодо впливу рівня ВВП України на вступ до ЄС, а також легітимності закону «Про засади внутрішньої і зовнішньої політики». Піднімалося питання щодо надходження прямих іноземних інвестицій в Україну з офшорних зон та модернізації газотранспортної системи України.

Учасники цікавилися впливом військової присутності флоту країн членів ЄС на базування Чорноморського флоту РФ в басейні Чорного моря та можливостями партнерського діалогу з політичними силами РФ.

Також було актуалізовано проблему трудової міграції з України до Євросоюзу та необхідності відстоювання першочергових завдань на зовнішній арені.

На завершення Борис Тарасюк відмітив, що саме сучасній молоді з активною громадянською позицією та непересічним інтелектуальним потенціалом втілювати в життя євро-інтеграційні прагнення України.

Коментарі

переконаними могут только быть дураки или иуды.Ющенко тоже урод продажный использовал или торговал словом переконаный....Пока не появятся народные мстители ни в чем нельзя быть переконаным... разве только что в предательстве и измене...
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.
Ведіть обговорення в партіях, ставте оцінки їх програмами, висловлюють підтримку, слідкуйте за їх рейтингами