Народний Рух УкраїниНовини

Середа, 18:05, 07.12.11

Вячеслав Коваль: У процесі об’єднання опозиції позитивна динаміка

6 грудня відбулося чергове засідання Комітету опору диктатурі. Від Народного Руху України участь у ньому взяв народний депутат України Вячеслав Коваль.

«Я оцінюю процеси перемовин, котрі відбуваються в КОДі як позитивний процес об'єднання опозиції, котра домовляється і єдиним фронтом піде на вибори» - повідомив рухівець.

«Можливо, не єдний список, проте домовленості про чіткий розподіл мажоритарних округів точно будуть. Таким чином можливе повторення досвіду 2006-2007 років, коли було дві колони: «Наша Україна» і БЮТ» – додав він.

За його словами, минулого разу опозиція успішно подолала всі випробування, особливо в 2007 році. Подібний досвід буде використано в кампанії 2012 року. Зараз, до підписання Закону про вибори йдеться про формування загальних положень, які дозволять учасникам КОДу взяти участь у виборах 2012 року на взаємовигідних засадах і отримати вагомий результат.

Нагадаємо, що політичне об'єднання Комітет опору диктатурі (КОД) було утворено 5 серпня 2011 року, до складу якого увійшла низка парламентських та позапарламентських опозиційних партій та громадських організацій, що підписали Меморандум про узгодження спільних опозиційних дій і недопущення політичних репресій в Україні.

Народний Рух України є одним із ідеологів і провідних учасників КОДу.

Коментарі

Народний Рух України ...- это пакование бабла и отвал за кордон... другого руха не существует. Рух там где головы летят...
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.
Ведіть обговорення в партіях, ставте оцінки їх програмами, висловлюють підтримку, слідкуйте за їх рейтингами