Народний Рух УкраїниНовини

Субота, 22:32, 11.02.12

ЗАЯВА

Народного Руху Українищодо призначення Д. Саламатіна

на посаду Міністра оборони8 грудня Президент призначив на посаду Міністра оборони Дмитра Саламатіна, котрий має стійку репутацію одіозної фігури з неврівноваженою психікою.


Згідно з офіційними даними, Д. Саламатін ще недавно мешкав в столиці Росії – Москві. В Україні Д. Саламатін проживає лише з 1999 року. За цей час новопризначений міністр встиг попрацювати на кількох другорядних державних посадах і в якості депутата від Партії Регіонів у Верховній Раді України.


Жодна з них не дозволяє говорити про Д.Саламатіна як професійного військовика. Він не має досвіду керування бодай підрозділом Збройних сил. Для армії це випадкова людина, котра донедавна була громадянином іншої держави – Росії.


Для Д.Саламатіна український народ не рідний за жодною з ознак, в першу чергу – системою цінностей. Яскравим свідченням цієї тези є «діяльність» Д. Саламатіна у Верховній Раді. Як відомо, головним результатом його «парламентських успіхів» стали зламані носи, розбиті голови та інші травми, які Саламатін наніс депутатам від опозиції під час ратифікації антиукраїнської «харківської угоди».


Реноме Д. Саламатіна – це виклик для збройних сил України. Яким взірцем для військовослужбовців стане людина, котра не має поняття про офіцерську честь чи людську мораль? Армія, на чолі із людиною без моральних принципів, котра готова виконати будь-який наказ, без огляду на його законність, приречена на обслуговування потреб виключно однієї людини - Януковича. Під його керівництвом Збройні сили України ризикують перетворитися на приватну армію Президента, яку утримуватимуть громадяни України і яка виконає будь-який злочинний наказ.


Причина призначення на одну з ключових посад в уряді настільки одіозної фігури полягає в тому, що режим хитається, проте прагне будь-якою ціною втримати владу. Саме тому на посаду керівника української армії ставлять агресивну людину, котра не має жодного бойового досвіду, окрім бійок в парламенті. Проте він – вірний прислужник Януковича, цербер, котрому тільки варто сказати “фас”.


Ми переконані в тому, що призначення Д. Саламатіна на першу посаду в оборонному відомстві свідчить про підготовку режиму Януковича до силового тиску на опозицію. Силові відомства, очолені вчорашніми громадянами Росії фактично трансформуються в особисту гвардію та «чека» влади, головна мета якої силова підтримка фальсифікацій восени 2012 року.


Відтак, Народний Рух України звертається до військових, котрі є справжніми патріотами Батьківщини:


Пам’ятайте - Ви давали клятву вірності українському народові, а не Януковичу чи Саламатіну!


Слава Україні!

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.
Ведіть обговорення в партіях, ставте оцінки їх програмами, висловлюють підтримку, слідкуйте за їх рейтингами