ВО СвободаНовини

П'ятниця, 16:37, 06.03.15

ВО "Свобода" ініціює припинення повноважень Геннадія Кернеса, Харківських міської та обласної ради

6 березня 2015 року Харківська обласна організація ВО "Свобода" розпочинає збір підписів мешканців регіону за дострокове припинення повноважень Харківського міського голови та Харківських міської та обласної ради.

Невизнання Російської Федерації країною-агресором остаточно дискредитувало депутатів Харківської міської ради, облради та міського голову Харкова Геннадія Кернеса. Ба більше, така поведінка харківської влади несе пряму загрозу національній безпеці України. Харківщина нині є надзвичайно важливим краєм України, адже з одного боку має спільний кордон з агресором, з иншого - межує з Донбасом, де нині відбуваються бойові дії російсько-української війни. Загравання з агресором та терористами, колабораціонізм є неприпустимими під час війни. Так само неприпустимо дозволяти відбілювати тих, хто винен у загибелі тисяч українських солдат та мирних жителів.

Окрім того, ВО "Свобода" наполягає на тому, що теракти у Харкові - це також прояв війни Росії проти України. Нещодавно під час мирної проукраїнської акції біля Харківського палацу спорту стався вибух, що уніс життя чотирьох патріотів України, серед загиблих був п'ятнадцятирічний хлопець. Після цього теракту харківські депутати просто не мали морального права не визнавати Росію країною-агресором. Фактично депутати своїм рішенням намагаються виправдати вбивство українських громадян та агресію Росії.

Додамо, що невизнання Росії країною-агресором стало останньою краплею у морі некомпетентности та українофобства у міській та обласній радах. Достатньо згадати засідання облради у футболках "Беркуту" чи "дискусію" навколо постаті Юрія Шевельова під час сесії міської ради. Тому, враховуючи вищевикладене, "Свобода" ініціює збір підписів громадян за дострокове припинення повноважень Харківського міського голови та Харківських міської та обласної ради, оскільки діяльність місцевих рад на Харківщині несе пряму загрозу безпечному життю мешканців регіону.

Прес-служба Харківської обласної організації ВО "Свобода"

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.
Ведіть обговорення в партіях, ставте оцінки їх програмами, висловлюють підтримку, слідкуйте за їх рейтингами