Народний ФронтНовини

П'ятниця, 16:38, 06.03.15

Секретар РНБО зустрівся з Прем’єр-міністром та Віце-прем’єр-міністром, Міністром національної оборони Польщі (фото)
Друк
П'ятниця, 06 березня 2015, 12:29
Секретар Ради національної безпеки і оборони України, один з лідерів "Народного фронту" Олександр Турчинов зустрівся з Прем’єр-міністром Республіки Польща Евою Копач та Віце-прем’єр-міністром, Міністром національної оборони Республіки Польща Томашем Семоняком. Під час зустрічі сторони обговорили питання щодо розвитку українсько-польських відносин.
У ході обговорення питань двосторонньої співпраці в економічній сфері, Олександр Турчинов подякував Еві Копач "за рішення надати кредит Україні у розмірі 100 млн. євро".
За словами Олександра Турчинова, враховуючи просування України в напрямку євроатлантичної інтеграції, та необхідності переходу Збройних Сил України до стандартів НАТО, "значним кроком уперед на цьому шляху стане початок функціонування спільної польсько-українсько-литовської військової бригади".
Сторони також обговорили інші стратегічні питання співпраці між країнами.

Коментарі

wild cxid 08:53
0
Эхо глобализации докатилось и до Сум...
Бігають як попрошайкі по світі,а наші гроші в Верховній Раді,ні куда не потрібно бігти,чи не хватає розуму до цього додуматись,то люди скоро цей розум нададуть.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.
Ведіть обговорення в партіях, ставте оцінки їх програмами, висловлюють підтримку, слідкуйте за їх рейтингами