Громадянська позиціяНовини

П'ятниця, 16:47, 06.03.15

Спинити Путіна можна лише поєднанням дипломатичних, економічних та військових зусиль – Гриценко
Спинити Путіна можна лише поєднанням дипломатичних, економічних та військових зусиль – Гриценко
Ніякі переговори самі по собі Путіна не зупинять. Тільки поєднанням зусиль – дипломатичних, економічних та військових – можна його зупинити. Про це у коментарі «Гал-Інфо» заявив Анатолій Гриценко, лідер партії "Громадянська позиція".
На думку політика, керівництву країни слід облишити згубну капітулянтську лінію поведінки.
«Припинімо цю мантру: «Стояти, не провокувати!» Уже ж наслухалися її. Спочатку ми чули її зі сцени Майдану. Ті, хто зараз керують країною, стояли на сцені й кричали: «Стояти, не провокувати!». А люди вирішили по-іншому й повалили Януковича. Потім ми чули її на початках кримської агресії: «Стояти, не провокувати, бо Путін піде далі!» Він пішов і захопив Крим. Він не чекав провокацій. Він йшов, адже ми йому дали дозвіл. Потім, коли я та інші пропонували закрити кордони Луганської та Донецької областей, щоб не допустити вторгнення Путіна, знову лунало: «Стояти, не провокувати!». І це продовжується», – сказав Анатолій Гриценко.
Політик зазначив, що Путін не боїться провокацій, ба більше – не потребує їх для обґрунтування своєї агресії. Він давно розкрив карти і діє достатньо відверто.
«І вже зараз, буквально в ці дні, коли оголошено вже вчергове – втретє, здається – перемир’я, я читаю повідомлення Тимчука: ще один залізничний состав із боєприпасами прибув до Дебальцевого. Їх треба знищувати, а не чекати, поки ті боєприпаси будуть знищувати нас! Повірте мені, якби Путін потребував провокацій, він би сам їх вчинив. Він би сам дав команду: розстріляти сто російських солдатів, причепити тим, хто їх розстрілює, будь-які шеврони – жовто-блакитні чи червоно-чорні – й зафіксувати. Але йому навіть цього не потрібно. Він не збирається ні перед ким виправдовуватися. Він просто йде, й зайде так далеко, як ми йому дозволимо. Тому цю мантру треба припинити. Якщо ми й надалі будемо так себе поводити, він захопить і Київ, і Львів – все, що завгодно», – заявив лідер «Громадянської позиції».
Анатолій Гриценко додав, що всі спроби спинити Путіна суто у мирний спосіб приречені.
«Ніякі переговори самі по собі його не зупинять. Тільки поєднанням зусиль – і економічних, і дипломатичних, і військових (ось чому ми говоримо про необхідність постачання Україні зброї з Америки, Британії, інших держав країн НАТО) – можна його зупинити. Все інше називається капітуляцією – дарма, одномоментною чи поетапною, як це було у Мінську. Потрібні рішучі дії», – резюмував він.

Коментарі

wild cxid 10:16
-1
Путін винуватий в тому. що допомагає Донецьку більше, аніж америка допомагає Київу.
Крім того, допомога путіна, це зброя, люди, харчи, будівальні матеріали, медікаменти, а допомога америки це гроші, кредити, які віддавати нашим дітям.
vigilante v   17:47
+2

Війна-це допомога? Ну, тоді Гітлер-найбільший філантроп.
-1

Чистка от населения єто конечно хорошо, сжигание оружия тоже не плохо. Если б он то есть Пути мог помогать или воевать то так би и делал но НЕ может. Как импотент - много об єтом говорит пугает и дерьмо ищет для разведения. Странно что ми принимаем єго реальность серьезно. Давно можно єто все вижечь только байстрюки богатие традиций не помнят и строятся по привичке в очередь за сухпаем от заграници. Прям как Остап Бендер.
0

Що? Допомагає? Певне, Ви передивились промосковських телеканалів. Відправити би Ва на схід!
А ОТСОСАТЬ У ПУТИНА ВЫ МОЖЕТЕ БЕЗ ВСЯКИХ ГРОМОЗЯНСКИХ ПОЗИЦЫЙ
+1

Уже нечего отсасивать. Там дира ... А батенька все словесним сексом озабочен... Наверно лисина поверх седини. Типа рак на склерозе. Вата коротко но злобно живучая.
-2
ВВП не один: кремль действует вместе с ним. Цель у него - править, а как этого добиться ? Надо, чтобы ватники не увидели как может быть в свободной России. А что надо сделать, чтобы они не увидели ? Нужен буфер между РФ и "западом". Этот буфер прекрасно обеспечивает Украина...
2 wild cxid: не уверен, что нашим детям отдавать кредиты, скорее, правнукам...
+1

Его цель слава. Самая громкая слава - разрушение. Что ти сатану переплюнуть...
+2
А може досить зупиняти? Може варто почати дивитись далі свого носа?
Ну спинили и что дальше?
Путина остановить можем только мы, если есть такие, все остальное от скуки. Мы козлов парламента не желаем посадить в тюрьмы а говорим о хорошей жизни.... Кто мы< дыбилы, ушлепки-жебраки ?,,, или кто?
Побільше ям на кордоны, і стріляти всіх гадів. Всі на веліки і на Москву.. Завтра..
Надійно спинити Путіна зможе тільки партія снайперів...
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.
Ведіть обговорення в партіях, ставте оцінки їх програмами, висловлюють підтримку, слідкуйте за їх рейтингами