Єдиний ЦентрНовини

Четвер, 13:33, 24.09.09

правом волевиявлення скористалися 39,6% українців
За інформацією спостерігачів від Єдиного Центру на момент закриття дільниць явка на позачергових місцевих виборах у середньому по Україні склала 39,6%.

Найактивнішими виявилися жителі сіл Раковичі (Радомишльського р-ну, Житомирської обл.) та Павленкове (Лебединського р-ну, Сумської обл.), явка в яких склала 88,5% і 87,5%, відповідно. Загалом голосування пройшло не так активно як того очікували. Найбільш пасивними виявилися виборці у м. Лисичанськ Луганської області де проходили вибори міського голови – на дільниці прийшли лише 34,2%.
В цілому, дострокові місцеві вибори в Україні пройшли спокійно, без серйозних порушень.Нагадуємо, що 20 вересня 2009 року в 15-ти областях України та Автономній республіці Крим відбулися дочасні місцеві вибори. У 21 населеному пункті громади обирали міських, селищних (сільських) голів та депутатів міської ради. У 17- ти з них Єдиний Центр представив своїх кандидатів.Наразі, члени виборчих комісій приступають до підрахунку голосів. За перебігом процесу стежитимуть спостерігачі від Єдиного Центру.

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.
Ведіть обговорення в партіях, ставте оцінки їх програмами, висловлюють підтримку, слідкуйте за їх рейтингами