Піратська партія України → Програма

Культура
Підтримують: 2 Проти: 0
10. «Захист авторських прав» це термін пропаганди індустрії розваг.
Правильне визначення — монополія на копіювання. Так зване авторське право захищає видавців і виробників, а не письменників і художників. Потрібне переосмислення законів на користь авторів. Підтримкою нового творіння є вільний доступ до інформації, тому потрібно легалізувати створення похідних творів та некомерційний файлообмін. Також комерційну копіювальну монополію слід зменшити до 5 років з моменту публікації. Лише автор має право вирішити як він хоче поширювати свій витвір, ми лише хочемо переконати кожного автора що вільне поширення його твору (на правах ліцензій Creative Commons) несе користь для нашого спільного розвитку. Реальність ясна: поширення неможливо зупинити чи обмежити.
Інновації
Підтримують: 2 Проти: 0
1. Піратство це відкритість інформації.
Швидкий розвиток технології викликає зміни, на які старі структури не спроможні реагувати. Соціальні наслідки неконтрольованого розвитку технологій призвели до появи партій піратів у цілому світі. Середовище інтернету ми органічно включили до основ своєї діяльності. Воно дозволяє нам впроваджувати нові стандарти інформаційної відкритості, прозорості рахунків і прямої демократії. Використаємо їх для управління і контролю над чинністю держави.
Кабінет міністрів
Підтримують: 2 Проти: 0
5. Ми відкриваємо урядування та інформацію.
Пірати відкривають уряди для громадськості та хочуть публікувати всю інформацію, на яку громадськість має право. Пірати хочуть покласти край таємним вирішуванням державних справ. Влада повинна публікувати інформацію в чіткій і всеосяжній мірі в мережі Інтернет, без необхідності для громадян вимагати це від них. Це стосується всіх рівнів влади аж до сільської ради включно. Впровадити обов'язкові трансляції, запис, архіви всіх засідань органів влади починаючи від сільських аж по верховну раду України незалежними громадськими організаціями та усіма бажаючими, аби обмежити маніпуляції та корупцію в усіх гілках влади, не забуваючи про головний принцип, записаний в Конституції України, що влада належить народу. Владні структури — лише найнята робоча сила. Вимагати адміністративну/кримінальну/фінансову відповідальність за зловживання владою і махінації.
Медицина
Підтримують: 2 Проти: 0
8. Дослідження та охорона здоров'я замість монополій на ліки.
Патенти та інші обмеження на ліки впроваджують штучну монополію і підвищують ціни, замість стимулювання інновацій. Ми підтримуємо дослідження в області нових лікарських засобів для всіх, але ми також наполягаємо на розвитку традиційної народної медицини. Замість фармацевтичних монополій ми пропонуємо вільний вибір методів лікування і більш широку підтримку для проведення досліджень.
ВРУ
Підтримують: 2 Проти: 0
3. Люди мають право приймати рішення на основі вільної та правдивої інформації.
Поширена інформація, на відміну від матеріального предмету, є вільна, а її цінність полягає в тому, що нею всі можуть поділитися. Тому ми відкидаємо штучну монополію на інформацію, до якої влада примушує людей під тиском корпорацій. Відкритий доступ до інформації сприяє кращому прийняттю рішень людьми. За допомогою прямої демократії люди можуть втілити свої рішення і контролювати їх виконання.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.
Ведіть обговорення в партіях, ставте оцінки їх програмами, висловлюють підтримку, слідкуйте за їх рейтингами