Третя Сила → Програма

Наука та освіта
Підтримують: 4 Проти: 1
Враховуючи вимоги часу, добиватись різкого збільшення державної та суспільної уваги до проблем освіти та науки, акцентувати увагу на тих науково-технологічних сферах, які зможуть забезпечити проривний розвиток України згідно світових стандартів. Розвивати сукупний інтелект нації, роблячи акцент на розвиток креативності та нестандартності, рішуче виступати проти антиінтелектуалізму у будь-яких формах, протидіяти стратегіям цілеспрямованого оглуплення та деградації народу.
Зовнішня політика
Підтримують: 2 Проти: 1
Обережно, щоб не викликати конфлікту, але послідовно оптимізувати стосунки з іншими країнами, передусім з Росією, наполегливо, хоча і акуратно зменшувати, а потім і ліквідовувати всі види залежності від інших держав.
Відстоювати зрячий, зважений шлях до Європи, не форсувати подій, поки по кожному параметру не буде досягнута внутрішня готовність України.
Духовне життя
Підтримують: 2 Проти: 0
Розвиток раціонального мислення, інтелекту нації не повинен бути однобоким, бо це призведе до „засушування" Душі, до таких душевних недуг як скептицизм та нігілізм, душевна скупість та глухота.. Ніякий суперінтелект не компенсує втрату Віри як фундаментальної опори людського буття у світі.
ХХІ століття об'єктивно потребує від України такого духовного розвитку та морального виховання особистості, які дозволять органічно поєднати Розум та Віру у структурі Української Душі і явити світові зразок вирішення цієї споконвічної проблеми.
Історичне прагнення Української Душі до Волі крізь Неволю сформувало світоглядно-психічний склад та національний характер Української Душі, допомогло їй універсально освоїти світ, відчути Бога і цим створити передумови для перетворення себе у свідомого суб’єкта подальшого соціально-історичного розвитку на принципах Свободи.
Суд
Підтримують: 0 Проти: 2
Банківський сектор
Підтримують: 0 Проти: 0
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.
Ведіть обговорення в партіях, ставте оцінки їх програмами, висловлюють підтримку, слідкуйте за їх рейтингами