ВРУ

Політична партія "Велика Україна"
Підтримують: 28 Проти: 13
Мы отвергаем главный лозунг украинских коммунистов – «Владу – Верховной Раде». Мы говорим, что власть в Украине должна быть персонифицирована, потому что ощущение сильного государства в головах наших сограждан возникнет только тогда, когда они увидят за решеткой пять судей, пять прокуроров, пятнадцать-двадцать пять депутатов Верховной Рады, пять владельцев ЦТК, пять банкиров, пять министров, их заместителей – национального уровня! Вот это и будет возвращение к государству социальной справедливости! (Игорь Беркут, выступление в эфире Радио Эра-ФМ, 20 июля 2009, http://www.velikaukraina.org/main/dialog-z-liderom/986-socializm-kak-vozrozhdenie-nadezhdy1.html)
POLITIKO (АРХИВ)
Підтримують: 27 Проти: 17
Обов'язки депутатів є першочерговими, а права і привілеї надані лиш в цілях ефективного виконання обов'язків перед соціумом.
Політична партія "Україна Соборна"
Підтримують: 22 Проти: 11
Верховна Рада України обирається у виборчих округах за відкритими списками від партій. Партії мають безумовне право відкликання несумлінних депутатів. ВР України затверджує Голову Уряду та його склад за поданням Президента на весь період Президентської каденції. Для затвердження Прем'єра та складу Уряду у ВР створюється Коаліція. Усі інші рішення ВР України ухвалюються вільним голосуванням депутатів.
Українська Національна Асамблея
Підтримують: 12 Проти: 12
Парламент має виконувати лише дорадчу функцію, оскільки розподілити відповідальність між 450 депутатами не є можливим. Рішення має приймати Гетьман, оскільки він несе персональну відповідальність за стан Держави, але в його ж інтересах радитися з депутатами, оскільки вони є представниками народу. Таким чином олігархи не зможуть лобіювати свої особисті інтереси. Система виборів має бути мажоритарною.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.
Ведіть обговорення в партіях, ставте оцінки їх програмами, висловлюють підтримку, слідкуйте за їх рейтингами