Молодіжна політика

Молодіжна партія України
Підтримують: 12 Проти: 6
На законодавчому рівні потрібно закріпити обовязковість надання молоді першого робочого місця
Політична партія "Україна Соборна"
Підтримують: 8 Проти: 1
Партія активно залучатиме українську молодь у всі владні структури, сповідуючи зв'язок досвіду старших із енергією молодих.
Соціалістична партія України
Підтримують: 8 Проти: 2
Молодь та студентство – основа майбутнього України. Безперспективність, бідність, платна освіта, труднощі з працевлаштуванням, брак власного житла – основні проблеми більшості молодих українців. Соціалісти пропонують послідовну молодіжну політику, здатну вирішити найгостріші проблеми: освіти, житла, працевлаштування, створення сім’ї. Для цього ми виділяємо сім сфер, в яких будемо визначати пріоритетні проблеми та вирішувати їх: освіта, працевлаштування, житло, здоровий спосіб життя, моральність, духовність, патріотизм. Соціалістична партія України вважає за необхідне: - Ухвалити новий закон про державну молодіжну політику, який надасть молодим людям реальні соціальні гарантії. - Збільшити масштаби будівництва соціального житла для молодих сімей, молодих працівників бюджетної сфери. Запровадити будівництво нових студентських гуртожитків та капітальну реконструкцію існуючих згідно з європейськими стандартами. - Збільшити кількість бюджетних місць у вищих навчальних закладах до 75% (нині – 50%). - Підвищити розмір стипендій до прожиткового мінімуму. - Видавати молодим людям безвідсотковий кредит на навчання, отримання платної вищої професійної освіти із зобов'язанням надалі відпрацювати за спеціальністю. - Законодавчо забезпечити квотування першого робочого місця для випускників середніх спеціальних та вищих навчальних закладів. - Відновити систему професійної орієнтації для випускників шкіл. - Зупинити відплив молодих спеціалістів, створити умови для залучення і закріплення в науково-технічному комплексі країни талановитої молоді. - Розробити і ухвалити державну програму забезпечення соціальним житлом аспірантів і молодих фахівців. - Підтримати конструктивну діяльність молодіжних організацій, спілок молодих вчених і фахівців, органів студентського самоврядування та профспілок, спрямовану на розвиток політичної культури суспільства. - Привертати молодіжні громадські організації до волонтерської роботи з формування здорового способу життя в середніх і вищих начальних закладах. Двічі на рік проводити безкоштовний медогляд учнів і студентів. - Розвивати будівництво державних спортивних комплексів. - Підтримувати молодіжний культурний, спортивний і екологічний туризм. - Розвивати історико-культурні, етнокультурні, військово-патріотичні краєзнавчі спілки і організації для дітей і молоді. - Забезпечити безкоштовний доступ до Інтернету учням сільських і міських шкіл, студентам середніх і вищих навчальних закладах. ТУРБОТА ПРО МОЛОДЬ СЬОГОДНІ – МАЙБУТНІЙ ДОБРОБУТ ЗАВТРА!
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.
Ведіть обговорення в партіях, ставте оцінки їх програмами, висловлюють підтримку, слідкуйте за їх рейтингами