Пенсійна система

Партія регіонів (АРХІВ)
Підтримують: 6 Проти: 8
- введення в дію трирівневої пенсійної системи: поєднання солідарної та накопичувальної систем та добровільного страхування; - встановлення розміру пенсій в залежності від трудового вкладу; - впровадження кримінальної відповідальності для осіб, що винні у несвоєчасній виплаті пенсій та затримці відрахувань в Пенсійний фонд України; - створення державних та недержавних пенсійних фондів, забезпечення діючого контролю за недержавними формами пенсійного обслуговування; - створення умов для реалізації страхових принципів в пенсійному забезпеченні; - звільнення пенсіонерів, що працюють, від всіх видів податків.
Молодіжна партія України
Підтримують: 4 Проти: 0
В Україні близько 13 млн. пенсіонерів. З них 1 млн. пенсіонерів, на яких не розповсюджується загальне пенсійне законодавство, отримують спеціальні "привелейовані" пенсії, в суммі це складає стільки ж скільки отримують решта 12 млн. пенсіонерів. Ті, від кого залежить прийняття законів та інших нормативних документів, аби запрацювала
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.
Ведіть обговорення в партіях, ставте оцінки їх програмами, висловлюють підтримку, слідкуйте за їх рейтингами