Сім'я

Самоврядна Українська Держава
Підтримують: 5 Проти: 1
Гендерна політика нашої партії направлена на усунення дискримінації за статтю та передбачає забезпечення рівних можливостей чоловіків та жінок в суспільно-громадському житті. Партія буде спрямовувати свою діяльність на включення жінок в політичне, ділове, соціальне управління нашою державою. Сприятиме прийняттю в суспільстві жіночої моралі, яка пов’язана з етичною відповідальністю, любов'ю до дітей, розумінням сьогодення та відповідальністю перед майбутнім поколінням.
Партія регіонів (АРХІВ)
Підтримують: 4 Проти: 7
- реорганізація соціальних служб та служб по справах неповнолітніх для надання послуг та створення діючих механізмів захисту дітей з неблагополучних сімей, розвиток системи ювенальної юстиції; - розгортання цілеспрямованої дільності по поверненню українських заробітчан на батьківщину; - укріплення економічної та соціальної стабільності української родини.
Мерітократична партія України
Підтримують: 4 Проти: 0
Мерітократична партія України підтримує традиційні сімейні та моральні гуманістичні цінності та вважає дітей однією з найвищих цінностей суспільства
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.
Ведіть обговорення в партіях, ставте оцінки їх програмами, висловлюють підтримку, слідкуйте за їх рейтингами