Обговорення → Перегляд теми

Способи реєстрації політиків і партій. Видалити тему

Сергій Левицький Середа, 06:26, 15.04.09
Які ви можете запропонувати способи реєстрації партій і політиків, щоб не спілкуватись з псевдополітиками і не реєструвати акаунти партій на невідомих людей?
ЄВГеній PresidentUA Середа, 21:55, 15.04.09
Поперше: засновниками партіі можуть бути лише відомі люди чи вже дійсні політики..
і адміністрації порталу необхідно особисто перевіряти їх.
Друге: вони повінні зібрати прихильників *електорат, яка кількість вирішить самі...
Іван Грицьків Четвер, 05:20, 16.04.09
Це мені чимось нагадує законодавство СССР.
Мітрай Лисенко П'ятниця, 18:28, 17.04.09
Чим саме?
Олександр Грасулов Четвер, 20:51, 30.04.09
партії реєструвати після приходу листа підвердження поштою. Адресу звіряти з офіційною з сайту міністерства юстиції
Іван Лендєл Понеділок, 19:39, 29.06.09
"засновниками партіі можуть бути лише відомі люди чи вже дійсні політики.." а не відомі виходить ніхто?
я б додав ще перевірку за паспортом для засновника партії, щоб це не був клон
Валентин Шевченко Вівторок, 18:26, 11.08.09
Вже був такий досвід, перевірка данних перед реєстрацією - сайт прогорів вщент.
☼ RUSS ☼ Четвер, 22:05, 24.11.11
20. Зважаючи на те, що будь-які політичні партії є антинародним винаходом, бо обслуговують лише хижацькі інтереси окремішніх груп людей, а саме – класові, корпоративні, кланові – вони мають бути негайно ліквідовані, а натомість в суспільстві має бути сотворено єдиний політичний провід Руського народу, у складі гілок державної влади – законодавчої, виконавчої та судової – НА ЧОЛІ З РУСЬКИМ МОНАРХОМ В ОСОБІ ГЛАВИ ЄДИНОЇ ХРИСТОВОЇ СОБОРНОЇ АПОСТОЛЬСЬКОЇ ЦЕРКВИ.

У зв’язку з цими переконаннями, задля того. щоб найкращим чином об’єктивізувати процес прийняття державотворчих рішень, ми вимагаємо ввести до складу верховного законодавчого органу влади – Національну Академію Державного Управління та Права, в якості ЄДИНОГО НАУКОВОГО РОЗРОБНИКА ДЕРЖАВНИХ ЗАКОНІВ РУСІ.

21. Розглядаючи організм людини, як неподільне цілісне єство, в ієрархічному складі якого перебувають клітини, тканини, органи та системи, що діють взаємозалежно та солідарно, реагуючи відповідним чином на виклики як внутрішнього так і зовнішнього середовища, ми знаходимо той досконалий зразок Богосутньої Творчості, який би хотіли запровадити при устаткуванні нашої Руської Держави. Неможливо уявити собі, щоб переліченні складові здорового організму людини працювали не СОЛІДАРНО, не синхронно, не ваємозалежно, а врізнобіч, нещадно ворогуючи поміж собою. Отже – наш державотворчий процес повинен стати сповна НАУКОТВОРЧИМ ПРОЦЕСОМ, щоб досягти належного, адекватного до вимог нашого часу устрою власного суспільства і відправити на звалище історії усі попередні ідеологічні забобони.

http://russkiev.wordpress.com/

Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.
Ведіть обговорення в партіях, ставте оцінки їх програмами, висловлюють підтримку, слідкуйте за їх рейтингами