Обговорення → Перегляд теми

Від Фронту Змін за Полтаву боротиметься Андрій Мартенс Видалити тему

Павло Полуботок Четвер, 01:10, 16.09.10
«Фронт Змін» висуне кандидатуру Андрія Мартенса на виборах мера Полтави 15/09/2010

Координатор напрямку «Підприємницька ініціатива» Уряду Змін, голова Полтавської міської організації партії «Фронт Змін» Андрій Мартенс піде на вибори міського голови Полтави. Про це повідомив лідер партії Арсеній Яценюк на прес-конференції в Полтаві 15 вересня.

Арсеній Яценюк зазначив, що головне завдання, яке ставить «Фронт Змін» перед своїм кандидатом, – створення нових робочих місць у Полтаві. «Андрій Мартенс - це людина, яка зробила себе сама. Він добре розуміє проблеми малого і середнього бізнесу, він створив багато робочих місць і знає, як реалізувати це завдання в рамках міста», - підкреслив політик. Лідер «Фронту Змін» нагадав, що Андрій Мартенс був ініціатором проведення акції «Зупини податковий терор!», завдяки якій було відвернуто спробу влади проштовхнути дискримінаційний Податковий кодекс, який фактично убив би малий та середній бізнес в Україні.

В рамках акції було проведено понад 200 мітингів та зібрано понад 1 мільйон підписів проти прийняття КАТу (Кодексу Азарова-Тигіпка).

Андрій Мартенс під час виборів президента України очолював Полтавську обласну організацію «Фронту Змін». У цій області Арсеній Яценюк отримав найбільшу в Центральній та Східній Україні підтримку виборців – 9,3% по області та 10,2% у Полтаві.

Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.
Ведіть обговорення в партіях, ставте оцінки їх програмами, висловлюють підтримку, слідкуйте за їх рейтингами