Обговорення → Перегляд теми

У Луцьку «Фронту Змін» подарував неповносправній молоді інвалідні візки Видалити тему

Павло Полуботок Четвер, 22:02, 16.09.10
У Луцьку «Фронту Змін» подарував неповносправній молоді інвалідні візки
15 вересня в Луцьку неповносправна молодь громадської організації «Центр реабілітації дітей-інвалідів «Джерело життя», за сприяння Волинської обласної Організації Політичної Партії «Фронт Змін» отримала інвалідні візки.

Керівництво «Фронту Змін» на Волині, зокрема Святослав Кравчук та Олександр Пиза, завжди намагаються приділити увагу неповносправним краянам, особливо якщо це стосується дітей чи молоді. Прикро, але часто сім’ї в яких є інваліди, залишаються наодинці зі своїми проблемами та з непосильними фінансовими витратами на реабілітацію та необхідне обладнання для пересування інвалідів.

Інвалідні візки – предмет першої необхідності для тих, хто не може ходити. Вони «приїхали» на Волинь як гуманітарна допомога з Німеччини від Конвойної групи Вальдек-Франкенберг з м.Фоль-Дорфіттер на адресу Волинського обласного благодійного фонду «Європейський вектор». «Європейський Вектор» та «Фронт Змін», між якими склалися гарні партнерські стосунки, передають предмети з гуманітарного вантажу тим, хто потребує допомоги.

«Фронт Змін» подбав про те, щоб п’ятеро молодих людей з Центру реабілітації «Джерело життя» отримали інвалідні візочки. Вони мали можливість самі обрати зручні візки для свого пересування на сладі гуманітарної допомоги. Вручав візки — Олександр Пиза, голова Волинського обласного осередку громадської організації «Фронт Змін». Молоді люди, які отримали такі необхідні для них речі, висловили вдячність керівництву Волинського «Фронту Змін».

Керівник реабілітаційного центру Людмила Зелінська розповіла, що діти та молодь, з якими вона працює, активні та творчі, мають безліч талантів та здібностей. Вони грають у своєму театрі, пишуть власну газету, постійно шукають зв’язок із зовнішнім світом. Людмила Василівна висловила вдячність за допомогу та сподівання на подальшу співпрацю.
Олександр Мартинюк Вівторок, 22:31, 28.09.10
Молодці!

Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.
Ведіть обговорення в партіях, ставте оцінки їх програмами, висловлюють підтримку, слідкуйте за їх рейтингами