Обговорення → Перегляд теми

Два питання Видалити тему

Олександр Мартинюк Середа, 09:24, 30.03.11
1) Чому сайт на російській?

2) Чому Росію вважаєте за слов'ян?
111 111 Середа, 20:25, 30.03.11
1) Сайт на російській тому що одне з головних завдань СПАС об`єднання словян, а російська мова зрозуміла практично всім словянам. Звісно те що нема української версії сайту, це наше недопрацювання, яке ми виправим найближчим часом.

2) За словян ми вважаєм руських, а не Російську Федерацію. Але провокативнісь і те безглуздя яке ви хотіли сказати своїм питанням нам зрозуміле. Деякі проплачені дебіли, або просто дебіли(розумово відсталі) стверджують що руські це не словяни, а азіати. Візьміть новонароджену дитину українців, та новонароджену дитину руського, порівнявши ви не побачите відмінностей, але якщо зрівняти їх з новонародженим казахом, кавказцем, китайцем, індусом, іранцем відмінності будуть. Точно такі ж псевдо вчені є у племенах зулусів та бушменів, в Африці, які стверджують один на одного що мовляв одні більше негри(чорніші, африканіше) чим другі.
Віктор Замай Неділя, 00:15, 23.02.14
Візьміть новонароджену дитину українців, та новонароджену дитину руського, порівнявши ви не побачите відмінностей,
****
Звісно не побачу. А також не побачу відмінностей між новонародженою дитиною українця та новервежця, німця чи француза. Однак це не означає, що перечилені нації є слов'янами.
Просто Вова Субота, 18:50, 31.01.15
СТОЯТИ І СЛУХАТИ . Якщо ви хочете не тільки тратити час на якісь балачки про всякі гадячі нації, які засунули ваш пісюн в двері і прижимають його. пропоную обговорити тему екопоселень на гшталт слов"яських поселень дохристиянської епохи з дотриманням усіх традицій того часу, навітть можна назвати резервацій. ми ж корінний народ на цій землі, і це наша земля, і ми тут на ній господарі !!!!!!!!!!!!!!
Просто Вова Субота, 18:51, 31.01.15
тут є взагалі живі люди, чи це мертве місто ????

Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.
Ведіть обговорення в партіях, ставте оцінки їх програмами, висловлюють підтримку, слідкуйте за їх рейтингами