Рейтинг: 38.42

Підтримка партії
Ви підтримуєте цю партію?
Підтримують: 875

Новини партії Всі
П'ятниця, 16:37, 06/03
ВО "Свобода" ініціює припинення повноважень Геннадія Кернеса, Харківських міської та обласної ради

6 березня 2015 року Харківська обласна організація ВО "Свобода" розпочинає збір підписів мешканців регіону за дострокове припинення повноважень Харківського міського голови та Харківських міської та обласної ради.

Невизнання Російської Федерації країною-агресором остаточно дискредитувало депутатів Харківської міської ради, облради та міського голову Харкова Геннадія Кернеса. Ба більше, така поведінка харківської ...   Далі

ВО Свобода

Партія
Напрямок Націоналізм
Кількість членів409
Web сайтhttp://www.svoboda.org.ua/
Динаміка підтримки
Секунду, графік грузится...

Всеукраїнське об'єднання «Свобода» - українська політична партія націоналістичного спрямування. На сьогодні понад 15 тисяч українців є членами партії, а партійні організації ВО «Свобода» діють на всій території України. Беручи до уваги ситуацію в українському політикумі, можна з впевненістю сказати, що "Свобода" - найбільш перспективна права партія.

Історія партії - коротко:

29 вересня 1991 року у Львові відбулися збори ініціативної групи, а 13 жовтня – установчий З'їзд, який проголосив створення Соціал-Національної партії України. Партія протиставила себе усьому тогочасному українському політикуму.

Оскільки нація в розумінні партії - кровно-духовна спільнота, то основним принципом вступу до партії стала належність до української нації. До партії не приймають атеїстів та колишніх членів КПРС.

14 лютого 2004 року відбувся IX З'їзд, який ухвалив нову назву партії – «Всеукраїнське об'єднання «Свобода» та обрав народного депутата України Олега Тягнибока Головою ВО «Свобода».

Історія партії - повністю:

http://www.svoboda.org.ua/pro_partiyu/istoriya/

Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.