Рейтинг: 21.38

Підтримка партії
Ви підтримуєте цю партію?
Підтримують: 24

Новини партії Всі
Четвер, 07:29, 08.09.11
Согласно статистике, в Украине количество людей употребляющих наркотики достигло 2 млн. человек, при постоянном приросте 8 % в год. Самое страшное, что 70% наркоманов – молодежь в возрасте до 25 лет.

Политическая партия «Социал-Патриотическая Ассамблея Славян» понимая, что наш этнос уничтожают на физическом уровне, решила объявить борьбу наркомании. Мы знаем, что за производством и реализацией наркотиков стоят мощнейшие криминальные и бизнес структуры. Наркомания – это миллионные прибыли в карманах нелюдей ...   Далі

Соціал-Патріотична Асамблея Слов’ян

Партія
Напрямок Націоналізм
Кількість членів13
Web сайтhttp://spas-edko.org.ua/
Динаміка підтримки
Секунду, графік грузится...

МАНІФЕСТ СПАС

Стан речей: На сьогоднішній день слов'яни є найбільш безправним та пригніченим етносом в Україні. Вони не є господарями навіть у слов'янських державах. Владу та великий капітал в Україні представляють неслов'яни. Слов'яни на своїй землі зараз є рабами. СПАС починає національно-визвольну боротьбу і проголошує повернення слов'ян до влади Україні та в інших слов'янських державах.

Позиція: Встановлення права слов'ян бути господарями своїй землі, природних ресурсів та засобів виробництва. Створити слов'янську систему керування державою на соціалістичній основі.

Завдання: Боротьба проти знищення українського слов'янського етносу та його історично - культурного надбання. Створення єдиної слов'янської системи. СПАС стоїть на етнічно-патріотичних засадах, за яких збереження корінного етносу починається із захисту родини, міста та держави. Представляти владу та великий капітал в Україні повинні тільки слов'яни.

Протестуємо: Проти засилля чужинною культурою. Проти антислов'янських засобів масової інформації, що спрямовані проти нашого етносу, котрі руйнують сім'ї, знищують самосвідомість народу, принижують його гідність, перетворюють Україну на придаток транснаціонального капіталу. СПАС проти вивезення з України жінок, які повинні народжувати нації слов'янських дітей. СПАС проти неслов'янської влади, котра примушує шукати роботу за кордоном чоловіків, котрі повинні бути будівниками української держави.

Проголошуємо: Пріоритет інтересів слов'янського етносу, його традицій, історії та право віршувати свою долю на своїй землі.

Прагнемо: Об'єднання слов'ян навколо Києва - культурного та духовного центру слов'янського світу. Створити Священний Слов'янський Союз із слов'янських держав.

Закликаємо: Об'єднатися усіх слов'ян в рядах СПАС та під прапором національно-визвольної боротьби. Слов'янських братів в Україні (руських, білорусів, болгар та інших) допомагати українцям у будівництві держави та створити дійсну справедливу, сильну слов'янську державу.

Маємо за мету: Утвердження України, як могутньої слов'янської держави з високорозвиненою економікою, наукою і культурою, як геополітичного центру слов'янської цивілізації, духовного центру слов'янських народів. Привести слов'ян до влади в Україні та в інших слов'янських державах. На зміну диктатурі радянської бюрократії прийшла диктатура нової буржуазії. Новий правлячий клас зберіг гірші риси радянського партійного чиновництва: корумпованість, безвідповідальність, нерішучість, доповнивши їх збоченим матеріалізмом. Жадність, крадіжки та зневага до народу стають нормами державного життя.

Корінна помилка радянського керівництва полягала у прагненні побудови соціалістичної спільноти на інтернаціоналістський підставі. Інтернаціоналізм приводить до диктатури меншості, відірваної від національного коріння. Націонал-ліберали намагаються побудувати національну державу без соціалістичної основи. Це - утопія, злочин перед народом, сумлінням і Богом. Буржуазія за своєю природою інтернаціональна: вона завжди продасть моральні, культурні, соціальні цінності свого народу заради прибутку.

Ми виступаємо не тільки проти нинішнього слабкого та неспроможного уряду, - ми виступаємо проти всієї системи влади, заснованої на експлуатації та наживі. Ми переконані, що ліберальні та комуністичні цінності, що потрапили на звалище світової історії, не повинні більше перегороджувати нам шлях до завоювання кращого життя для нашого народу.


Ми збудуємо таку державу, яка буде займатися не вирішенням господарчих питань в інтересах правлячої меншини, а буде діяти як єдиний справді народний організм. Не держава утворює народ - народ утворює державу. Тільки націонал-соціальна ідеологія дасть справжню свободу людині.

Ми створимо таку людину, яка буде свято вірити в свою країну, в свою землю, у своє призначення. Цій праці ми віддаємо всі наші сили, заради цього - вся наша діяльність. Тільки патріотизм дає людині сенс життя, дозволяє їй розкрити свої творчі здатності на благо власного народу. Патріотизм - стан душі, який прокладає шлях у світле майбутнє нашої Батьківщини.

Наше гасло - справедливість, порядок, добробут. З цим гаслом ми починали свою політичну боротьбу, з ним ми переможемо. Без справедливості не буде порядку, без порядку не буде добробуту. Тільки націонал-соціалізм дозволяє одночасно добитися й справедливості, й порядку, й добробуту кожного українця. Терпіння народу добігло кінця, народ підіймається на боротьбу, і ми зараз є єдиними справжніми виразниками народної волі. Ми б'ємося за наш народ. Від нас залежить, якою буде Україна: державою вільних, гордих людей чи спільнотою жебраків, що животіють на світових перехрестях.

Для нас є справа до кожного українського бездомного. Історія нам доводить: піклуватися за Україну може лише її народ. Нікому іншому до нас справи немає. Будь-який інородець, що каже про свою любов до України, кривить душею. Довіряючи йому, ми зраджуємо рідну землю, віддаємо нашу Святиню до чужих рук.

Націонал-соціальна ідеологія - гранітний фундамент побудови Великої Держави.

Відповідальність за майбутнє нашої культури, нашого народу змушує нас бути послідовними та непохитними у прагненні ствердити цінності та ідеали, гідні Великої України.


СЛОВ'ЯНИ! ПРИЄДНУЙТЕСЬ! З НАМИ БОГ!

Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.