Рейтинг: 18.60

Підтримка партії
Ви підтримуєте цю партію?
Підтримують: 62

Новини партії Всі
Неділя, 12:08, 17.04.11
Мерітократична партія України офіційно зареєстрована Міністерством юстиції України 12 квітня 2011 року за №192.   Далі

Мерітократична партія України

Партія
Напрямок Інше ... (Мерітократія, Соціал-Лібералізм)
Кількість членів27
Web сайтhttp://meritokraty.org
Динаміка підтримки
Секунду, графік грузится...

Місія: забезпечення щасливого майбутнього для наших дітей та наступних поколінь.

Прагнення: побудова заможного суспільства заможних громадян.

Ідеологія: мерітократія на основі соціального лібералізму - індивідуальна та економічна свобода розумно обмежена принципами соціальної справедливості та солідарності.

Принципи мерітократії:

- Справедлива оцінка особистості: оцінка та суспільний статус кожного громадянина визначається виключно на основі справедливого визнання його особистих досягнень, моральних якостей та внеску на благо суспільства.

- Влада достойних: формується на основі моральних якостей, особистих досягнень та готовності щиро служити народу, незалежно від статі, етнічного та соціального походження, релігійних переконань та майнового стану.

- Рівність можливостей: ключова умова максимальної реалізації трудового, інтелектуального та творчого потенціалу кожної людини на благо суспільства.

- Прозорість суспільних відносин: запорука успішності суспільства та запобіжник проти зловживань і корупції.

Головні цінності:

- Людина: її здоров’я, освіченість, духовний та культурний розвиток.

- Свобода: кожна людина вільна у виборі свого життєвого шляху, а її індивідуальна та економічна свобода обмежується лише свободою інших громадян.

- Гармонія: створення умов для встановлення гармонійних відносин в сім’ї, суспільстві та державі шляхом справедливого перерозподілу суспільного багатства, забезпечення солідарності поколінь та балансу інтересів індивідуума і колективу.

Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.