Рейтинг: 10.54

Підтримка партії
Ви підтримуєте цю партію?
Підтримують: 15

Новини партії Всі
П'ятниця, 13:01, 22.06.12
http://pp-ua.org/global.html   Далі

Піратська партія України

Партія
Напрямок Лібералізм
Кількість членів5
Web сайтhttp://pp-ua.org/
Динаміка підтримки
Секунду, графік грузится...

Піратська партія України — реформаторське суспільно-політичне об'єднання в Україні, що було засновано в рамках міжнародного руху за реформу прав інтелектуальної власності та свободу слова. Наразі зареєстрована як громадська організація «Українське піратське співтовариство».

Піратська партія України входить до світового об'єднання піратів. Ми не маємо нічого спільного з морськими розбійниками та використовуємо таку назву через існування терміну "електронного піратства", яким називають нелегальне копіювання та розповсюдження захищених авторським правом творів. Ми віримо, що з розвитком цифрових технологій настав час змінити застарілу систему авторських монополій та скинути ярмо посередників-видавців.

Програма партії не така радикальна, як може здаватись на перший погляд і ставить своєю першочерговою ціллю виховання в Україні культури обміну і поваги авторів. Саме створення звички добровільно винагороджувати чужу роботу є ключовим моментом роботи українських піратів і ми надіємось на вашу підтримку.

Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.