Рейтинг: 45.60

Підтримка партії
Ви підтримуєте цю партію?
Підтримують: 72

Новини партії Всі
П'ятниця, 12:18, 19.09.14
Правила життя демальянсівців | В'ячеслав ГРУБИЙ | #Одеса
16.09.2014 — 20:59

Продовжуємо серію інтерв’ю з партійцями, які розкажуть одеситам про думки та мрії демальянсівців – як в рамках особистих амбіцій, так і в рамках розвитку міста.В'ячеслав ГРУБИЙ - активний одесит, підприємець, у свої 32 глава Одеської міської організації партії Демократичний Альянс. У команді з грудня 2013 року.

Для того, щоб домагатися поставленої мети, необхідно займатися саме улюбленою справою. Так я і живу.

На сьогодні завдяки ...   Далі

Демократичний альянс

Партія
Напрямок Інше ... (Християнська демократія)
Кількість членів24
Web сайтhttp://dem-alliance.org
Динаміка підтримки
Секунду, графік грузится...

Демократичний Альянс – це християнсько-демократична партія, заснована громадсько-активними соціально-відповідальними українцями.
Ми – вихідці із громадських організацій, де щоденно працювали над змінами у суспільстві. Наша громадська активність будувалась на просвітництві та захисті суспільних інтересів. У своїй діяльності ми намагалися вирішити проблеми простих громадян, що наділило нас розумінням та усвідомленням справжнього життя українського суспільства. Громадська діяльність навчила нас присвячувати наші зусилля ідеалам.
Ми – соціально-відповідальні громадяни, які турбуються про соціально – незахищені верстви населення та екологію. Ми усвідомлюємо, що справжнім джерелом змін є людина, яка прагне жити в гармонії з співвітчизниками та природою. Соціальна відповідальність зробила нас солідарними, загартувала наші цінності і зміцнила прагнення в досягненні справедливості.
Ми – християнські демократи. Нам близький християнський образ людини. Ми вважаємо гідність людини, в тому числі ненародженої та вмираючої, унікальною і неповторною. Гідність розкривається у здатності людини творити і здійснювати свій внесок у суспільне благо. Гідність, як джерело прав людини, людини потребує свободи для свого вираження і відповідальності перед Богом та людьми. Християнство вчить, що людина недосконала і може помилятись. Це нагадує нам про необхідність бути обережними у прийнятті політичних рішень і при наділенні окремої людини значною владою.
Ми вважаємо демократію формою правління, при якій гідність людини має найбільше можливостей для свого вираження. Демократія стимулює постійний суспільний розвиток, оскільки вивільняє творчий потенціал суспільства у пошуку розв’язання проблем. Діалог, консенсус, взаємоповага – невід’ємні складові ефективного рішення, які дозволяють людям проявити свої найкращі якості. Демократія розвиває та творить розумних громадян, які приймають рішення і несуть відповідальність. Водночас, демократія потребує спільних цінностей для збереження цілісності та консолідованості суспільства.
Християнський образ людини та демократія є основою нашої ідеології.

Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.