Рейтинг: 26.47

Підтримка партії
Ви підтримуєте цю партію?
Підтримують: 180

Новини партії Всі
П'ятниця, 16:39, 06/03
Уманські волонтери допомагають добровольцям УНСО
2015 / 03 / 05
Навчальний центр батальйону УНСО висловлює вдячність уманським волонтерам

Надійний тил це крок до перемоги. Волонтери з Умані доставили перший автомобіль з продуктами, канцелярією, балаклавами та технічними засобами до навчального центру 54-го батальйону (УНСО) імені Є.Коновальця. Керівництво та особовий склад висловлює вдячність: волонтерському штабу "Разом", Центру допомоги бійцям з Умані, Слонському Володимиру та всім уманчанам котрі дбають ...   Далі

Українська Національна Асамблея

Партія
Напрямок Націоналізм
Кількість членів19
Web сайтhttp://www.una.in.ua
Динаміка підтримки
Секунду, графік грузится...

Українська Національна Асамблея була створена 30 червня 1990 року. Після проголошення незалежності України її неодноразово знімали з реєстрації як політичну партію. Однак восени 1997 р., доклавши надзвичайних зусиль, УНА вдалося знову зареєструвати. З того часу Організація діє легітимно.

У серпні 1991 року, коли в Москві було проголошено ГКЧП, для захисту паростків становлення Української державності УНА створює Українську Народну Самооборону (УНСО), яка стала структурним підрозділом Української Національної Асамблеї. Український народ дає організації назву УНА-УНСО. Це ім’я швидко стає відомим в Україні та за її межами.

Події 9 березня 2001 року в ході акції «Україна без Кучми» призвели до шалених репресій проти Організації. Близько трьохсот її членів були затримані, катовані, відбули адмінпокарання, а 19 активістів та членів керівництва УНА-УНСО були засуджені по “справі 9 березня” до 2—3 років ув’язнення, що тимчасово ослабило Організацію. Звільнившись, активісти УНА-УНСО гуртують навколо себе якісну й дієздатну частину Організації й розпочинають процес її відродження.

15 жовтня 2005 р. відбувся ХІХ З’їзд УНА, яким було завершено процес відродження Організації. Головою УНА-УНСО знову обрано п. Юрія Шухевича, багатолітнього політв’язня, сина легендарного головнокомандуючого Української Повстанської Армії генерал-хорунжого Романа Шухевича.

Організація має структурні підрозділи по всій Україні та за її межами, бере активну участь у виборах до Верховної Ради та місцевих рад.
УНА живе, бореться, перемагає!

Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.