Рейтинг: 9.05

Підтримка партії
Ви підтримуєте цю партію?
Підтримують: 68

Новини партії Всі
Понеділок, 16:55, 20.12.10
Волинь – всім лівоцентристам потрібно об’єднуватись!

20 грудня з робочою поїздкою Станіслав Ніколаєнко відвідав Волинь.

Свій робочий візит Станіслав Ніколаєнко розпочав із зустрічі зі студентами та викладачами Луцького державного технічного університету, де прочитав лекцію про перспективи розвитку Української держави та освіти. Було підкреслено, що пріоритет мусить бути за державою, яка базується на принципах соціальної справедливості, рівності і свободи її громадян.

Студенти університету цікавились питаннями ...   Далі

Партія "Справедливість"

Партія
Напрямок Соціалізм
Кількість членів35
Web сайтhttp://www.spravedlivo.org.ua
Динаміка підтримки
Секунду, графік грузится...

8 квітня 2000 року в Україні засновано партію Всеукраїнського об’єднання лівих “Справедливість”. Партія створена у відповідності зі ст.15, 36, 37 Конституції України і головним завданням своєї діяльності вважає всебічне зміцнення і утвердження суверенної і незалежної, демократичної, соціально-правової держави, захист конституційних прав і свобод людини, піднесення життєвого рівня, добробуту, безпеки і духовності громадян на основі праці, народовладдя, соціальної справедливості.
Наша партія - політична організація лівоцентристського спрямування, спроможна висловлювати і реалізовувати інтереси робітників і селян, технічної, гуманітарної і соціальної інтелігенції, вітчизняних виробників, підприємців, приватних власників, молоді, жіноцтва, ветеранів війни і праці, об’єднаних спільною метою національного порятунку, досягнення соціальної справедливості, налаштованих на продуктивну працю в усіх сферах життя, на зміцнення соціального миру і безпечного існування. На швидке подолання кризи і піднесення України.
Об’єднуючою основою нашої партії є ідея побудови суверенної і незалежної Української держави з пріоритетом прав і свобод лю­дини, з міцним нерозривним поєднанням комплексу соціальних і національних засад на принципах єдності народу України, свободи, рівності, братерства, справедливості, вільної від експлуатації праці і реального народовладдя.

Таким чином, ми підтверджуємо свою прихильність соціалістич­ним ідеалам, реалізація яких у поєднанні з глибоко продуманою національною політикою виведе Україну на траєкторію цивілізаційного прориву і піднесення.Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.