Рейтинг: 3.93

Підтримка партії
Ви підтримуєте цю партію?
Підтримують: 23

Новини партії Всі
П'ятниця, 16:58, 25.09.09
«Народна самооборона»: Все найкраще – дітям!

До Стрийських «народносамооборонців» звернулася Андріана Перевознікова, яка розповіла про долю своєї рідної сестрички. А розпочалося все звично для жителів Західної України, - через фінансову скруту і постійну невпевневненість у завтрашньому дні Марія Лапчук (мати Андріани), жителька міста Стрий, що на Львiвщинi, прийняла важливе рішення: їхати в Iталiю на заробітки. Жінка планувала заробити трохи грошей, аби допомогти донькам. Доля склалася так, що пані Марія покохала ...   Далі

Народна самооборона

Партія
Напрямок Лібералізм
Кількість членів2
Web сайтhttp://www.nso.org.ua
Динаміка підтримки
Секунду, графік грузится...

Виборчий блок «Народна Самооборона Юрія Луценка» був створений 13 квітня 2007 року на базі двох партій із глибоким політичним досвідом – «Вперед, Україно!» та «Християнсько-демократичний союз». Також членами блоку на партнерських засадах стали активісти громадянського руху «Народна Самооборона», який очолює Юрій Луценко.

Партію «Вперед, Україно!» утворено 6 лютого 1999 року, 13 травня зареєстровано у Міністерстві юстиції. 22 травня 1999 року відбувся перший з’їзд політичної партії “Вперед, Україно!”.

На парламентських виборах 2002 року партія в складі виборчого блоку Віктора Ющенка «Наша Україна» увійшла до Верховної Ради четвертого скликання.

На парламентських виборах 2006 року партія «Вперед, Україно!» йшла самостійно, але не набрала потрібної кількості голосів.

В квітні 2007 року на об’єднавчому з’їзді «Вперед, Україно!» та «Християнсько-демократичного союзу» було прийняте рішення про створення виборчого блоку для участі в позачергових парламентських виборах, які відбулися 30 вересня 2007 року.

Партія «Християнсько-демократичний союз» була створена 8 лютого 1997 року в Києві під назвою Християнсько-Народний Союз.

2003 року відбувся VI позачерговий з'їзд, на якому до складу партії влились представники інших партій християнсько-демократичного спрямування, а саме ХДПУ, УХДП і ВОХ. Делегати з'їзду ухвалили рішення про зміну назви партії на Християнсько-Демократичний Союз.

Партія з 1998 року бере участь у парламентських та президентських виборах.

З 2001 року ХДС - активний учасник блоку "Наша Україна". На виборах 2002 року партія стала парламентською.

Громадянський рух «Народна Самооборона» був утворений у січні 2007 року . Ініціатором та лідером став Юрій Луценко, на той час екс-міністр внутрішніх справ України. 23 січня цього року Юрій Луценко розпочав тур областями України аби презентувати рух та розповісти про його цілі та завдання, основним з яких була і є боротьба із корупцією на всіх рівнях.

Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.